روز مجلس
1391/04/12 13:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پورابراهیمی خبرداد:

بررسی لایحه اصلاح قانون نظام صنفی کشور در کمیسیون اقتصادی

نایب رییس کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه در این کمیسون لایحه اصلاح نظام صنفی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت، گفت: محمد حسین میرمحمدی به عنوان نماینده کمیسیون اقتصادی در کمیسیون اصل نود انتخاب شد.
بررسی لایحه اصلاح قانون نظام صنفی کشور در کمیسیون اقتصادی نایب رییس کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه در این کمیسون لایحه اصلاح نظام صنفی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت، گفت: محمد حسین میرمحمدی به عنوان نماینده کمیسیون اقتصادی در کمیسیون اصل نود انتخاب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/21197.jpg بررسی,لایحه,اصلاح,قانون,نظام,صنفی,کشور,در,کمیسیون,اقتصادی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدرضا پورابراهیمی با اشاره جلسه عصر امروز کمیسیون اقتصادی مجلس به مهر گفت:دراین جلسه آقای محمد حسین میرمحمدی به عنوان نماینده کمیسیون اقتصادی در کمیسیون اصل نود انتخاب شد.

وی با بیان اینکه در این نشست همچنین لایحه اصلاح نظام صنفی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت گفت: بررسی جزییات این لایحه به جلسات آینده کمیسیون اقتصادی موکول شد.

نماینده مردم کرمان و راور با تاکید بر اینکه قرار بود در نشست امروز نماینده کمیسیون در مجامع و شوراهای اقتصادی و بانکی کشور مشخص شود، گفت: با توجه به اینکه انتخابات هیئت رئیسه کمیته ها در جلسه آینده برگزار می شود مقرر شد ابتدا روسای کمیته های تخصصی کمیسیون اقتصادی انتخاب و سپس نمایندگان کمیسیون در مجامع اقتصادی معین شوند.
 پورابراهیمی تاکید کرد:در حال حاضر تنها سه کمیته به نام های سیاست های پولی و بانکی، نهادها و سیاست های تجارت و کمیته تولید، سرمایه گذاری و اشتغال در کمیسیون اقتصادی فعالیت می کنند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet