هدر اصلی
1391/04/12 11:45:00
سرویس اجتماعی
حاجی بابایی خبر داد:

ایجاد 5 هزار قطب کشوری برای حضور دانش‌آموزان در مدارس قرآنی

وزیر آموزش و پرورش گفت: باید ۵ هزار قطب در کشور برای حضور دانش آموزان در مدارس قرآن داشته باشیم تا دانش آموزانی تمام عیار و مورد اطمینان برای نظام جمهوری اسلامی ایران تولید شود.
ایجاد 5 هزار قطب کشوری برای حضور دانش‌آموزان در مدارس قرآنی وزیر آموزش و پرورش گفت: باید 5 هزار قطب در کشور برای حضور دانش آموزان در مدارس قرآن داشته باشیم تا دانش آموزانی تمام عیار و مورد اطمینان برای نظام جمهوری اسلامی ایران تولید شود. https://cdn.icana.ir/d/019/2223.jpg ایجاد,5,هزار,قطب,کشوری,برای,حضور,دانش‌آموزان,در,مدارس,قرآنی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا حاجی بابایی با اشاره به فعالیت مدارس قرآنی، تصریح کرد: انسان‌هایی که در آینده می‌توانند تاثیرگذار باشند،به مدارس قرآن وارد می‌شوند.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: با مدارس قرآنی می‌خواهیم که قطب‌هایی را در شهرها ایجاد کنیم تا دانش آموزانی تربیت شود که نماد آن، دانش آموزی باشد که جمهوری اسلامی ایران به آن توجه دارد.

حاجی بابایی با اشاره به اینکه فضای حاکم بر مدارس قرآنی، فرهنگ قرآنی خواهد بود، یادآور شد: مدارسی می‌خواهیم راه‌اندازی کنیم به نام مدارس قرآن تا فضای حاکم بر آن مدارس، فرهنگ قرآن باشد.

این مقام مسئول با تاکید به یکی از مواردی که در مدارس قرآنی برای دانش آموزان انجام می‌شود، بیان کرد: ما می خواهیم هر آنچه در جامعه نیاز داریم در مدارس قرآنی با فرهنگ قرآنی تربیت کنیم.

عضو کابینه دولت دهم با مد نظر قرار دادن به اینکه متولی مدارس قرآنی معاونت پرورشی و فرهنگی است، گفت: یک قسمتی از امور پرورشی اداره و هدایت مسائل قرآنی است و در مدارس قرآن انسان‌هایی ساخته می‌شوند که همگان به آنها تمسک کنند.

وزیر آموزش وپرورش توضیح داد: ما باید 5 هزار قطب در کشور برای حضور دانش آموزان در مدارس قرآن داشته باشیم تا دانش آموزانی تمام عیار و مورد اطمینان نظام جمهوری اسلامی ایران تولید کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet