هدر اصلی
1391/04/12 13:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محجوب:

تغییر ناگهانی استانداران به پیکره اجرایی کشور ضربه می‌زند

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت حق جابجا کردن افراد تحت امرش را دارد، اما انتظار ما احترام به‌شان مسئولین اجرایی کشور است.
تغییر ناگهانی استانداران به پیکره اجرایی کشور ضربه می‌زند نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت حق جابجا کردن افراد تحت امرش را دارد، اما انتظار ما احترام به‌شان مسئولین اجرایی کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/213.jpg تغییر,ناگهانی,استانداران,به,پیکره,اجرایی,کشور,ضربه,می‌زند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا محجوب درباره تغییر ناگهانی تعدادی از استانداران در کشور،به ایلنا گفت: انتظار ما از مسئولین همواره خویشتنداری بوده است اگر یک نفر اقدامی خلاف نظر آنان انجام داد در فرصت مناسب و با حفظ احترام به سوابق اجرایی فرد مسئله را به او گوشزد کنند نه اینکه به طور ناگهانی و بدون اطلاع، او را از سمتش برکنار کنند.

دبیر‌کل خانه کارگر این اقدام دولت را به منزله بی‌اعتبار کردن شغل اجرایی و سمت افراد دانست و گفت: این اتفاق به پیکره اجرایی کشور ضربه می‌زند و اینکه افراد بدون مقدمه تغییر و تحول پیداکنند، قابل قبول نیست.

محجوب در عین حال که حق دولت در جابجا کردن افراد تحت امرش را از اختیارات قوه مجریه دانست، تاکید کرد: بحث اصلی حفظ احترام وشان مسئولان اجرایی کشور است که ما همواره دولت را به آن توصیه می‌کنیم./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet