هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محجوب:

تغییر ناگهانی استانداران به پیکره اجرایی کشور ضربه می‌زند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت حق جابجا کردن افراد تحت امرش را دارد، اما انتظار ما احترام به‌شان مسئولین اجرایی کشور است.
دوشنبه 12 تیر 1391 ساعت 13:51
تغییر ناگهانی استانداران به پیکره اجرایی کشور ضربه می‌زند نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت حق جابجا کردن افراد تحت امرش را دارد، اما انتظار ما احترام به‌شان مسئولین اجرایی کشور است. http://cdn.icana.ir/d/019/213.jpg تغییر,ناگهانی,استانداران,به,پیکره,اجرایی,کشور,ضربه,می‌زند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا محجوب درباره تغییر ناگهانی تعدادی از استانداران در کشور،به ایلنا گفت: انتظار ما از مسئولین همواره خویشتنداری بوده است اگر یک نفر اقدامی خلاف نظر آنان انجام داد در فرصت مناسب و با حفظ احترام به سوابق اجرایی فرد مسئله را به او گوشزد کنند نه اینکه به طور ناگهانی و بدون اطلاع، او را از سمتش برکنار کنند.

دبیر‌کل خانه کارگر این اقدام دولت را به منزله بی‌اعتبار کردن شغل اجرایی و سمت افراد دانست و گفت: این اتفاق به پیکره اجرایی کشور ضربه می‌زند و اینکه افراد بدون مقدمه تغییر و تحول پیداکنند، قابل قبول نیست.

محجوب در عین حال که حق دولت در جابجا کردن افراد تحت امرش را از اختیارات قوه مجریه دانست، تاکید کرد: بحث اصلی حفظ احترام وشان مسئولان اجرایی کشور است که ما همواره دولت را به آن توصیه می‌کنیم./
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000