هدر اصلی
1391/04/12 12:41:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
طاهری خبرداد:

احمدی‌مقدم به نمایندگان مجلس گزارش می‌دهد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:سردار احمدی‌مقدم با حضور در جلسه علنی روزسه‌شنبه بهارستان، درخصوص امنیت اجتماعی به نمایندگان گزارش می‌دهد.
احمدی‌مقدم به نمایندگان مجلس گزارش می‌دهد سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:سردار احمدی‌مقدم با حضور در جلسه علنی روزسه‌شنبه بهارستان، درخصوص امنیت اجتماعی به نمایندگان گزارش می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/5482.jpg احمدی‌مقدم,به,نمایندگان,مجلس,گزارش,می‌دهد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدعلی طاهری با بیان این مطلب،به ایسنا گفت: پیش از این مقرر شده بود که فرمانده نیروی انتظامی در جلسه عصر روز سه‌شنبه کمیسیون فرهنگی به سوالات نمایندگان در این کمیسیون پاسخ دهد که به دلیل حضور در صحن علنی، این جلسه در کمیسیون لغو شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: در جلسه روز گذشته این کمیسیون، علاوه بر بررسی آیین‌نامه داخلی کمیسیون، سه کارگروه تخصصی و یک کارگروه ویژه مشخص شدند.

وی تصریح کرد: کارگروه‌های «ارشاد و تبلیغ»، «رسانه، هنر و گردشگری» و «خانواده، زنان، جوانان و ورزش» به عنوان سه کارگروه تخصصی این کمیسیون به تصویب رسیدند و یک کارگروه ویژه که جهت بررسی ساختاری قوانین موجود و یا بازمهندسی قوانین می‌باشد، مشخص گردید اما تعاریف و ماموریت ویژه آن به جلسه آینده موکول شد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet