هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

شکستگی در کمر شاخص

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از مدیریت دولت بر بازار بورس گفت:اقدامات مسکن وار دولت و تزریق اعتبارهای مقطعی راه حل برطرف شدن مشکلات بورس نیست.
سه‌شنبه 13 تیر 1391 ساعت 09:50
شکستگی در کمر شاخص عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از مدیریت دولت بر بازار بورس گفت:اقدامات مسکن وار دولت و تزریق اعتبارهای مقطعی راه حل برطرف شدن مشکلات بورس نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/16362.jpg شکستگی,در,کمر,شاخص Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت افزود: متاسفانه مدتی است که شاخص های  بورس کشور سیر نزولی به خود گرفته و با توجه به این که چندین سال بود که بورس ما تقریبا صعودی بود ، ریشه یابی علل این پس رفت ضروری به نظر می رسد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که اقدامات مسکن وار دولت در بازار بورس نتایج عکس می دهد، افزود: مشکل بورس باید با برنامه ریزی و به طور پیوسته مورد پیگیری قرار گیردو اقدامات مقطعی دولت از قبیل تزریق اعتبار در مقطعی از زمان به این بازار راهگشا نیست.

موسوی لارگانی با تاکید بر لزوم کار فرهنگی برای مشارکت بیشتر مردم در بازار بورس اظهارداشت: این بارو باید بین مردم تقویت شود که بورس اگر مورد حمایت جامعه و برنامه ریزی درست مسئولان قرار گیرد، بازدهی بالایی داشته و سود مناسبی را عائد مردم می کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد:مجلس در دیدار با وزیر اقتصاد و معاونین وی به همراه  رییس بورس صالح آبادی در مجلس توضیحاتی در خصوص بورس دادند اما قرار بر این شد در جلسه دیگری بحث و تبادل نظر بیشتری برای حل وضعیت فعلی بورس انجام شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000