هدر اصلی
1391/04/12 18:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس کمیسیون عمران مجلس:

با حقوق 500 هزار تومانی نمی توان کرایه مسکن استیجاری را داد

در مسکن استیجاری از برنامه سوم عقب هستیم و نتوانسته ایم تعادل در عرضه و تقاضا برای مسکن استیجاری داشته باشیم
با حقوق 500 هزار تومانی نمی توان کرایه مسکن استیجاری را داد در مسکن استیجاری از برنامه سوم عقب هستیم و نتوانسته ایم تعادل در عرضه و تقاضا برای مسکن استیجاری داشته باشیم https://cdn.icana.ir/d/019/12914.jpg با,حقوق,500,هزار,تومانی,نمی,توان,کرایه,مسکن,استیجاری,را,داد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی اکبر آقایی مغانجویی رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت)  به مجلس نیوز گفت:وام مسکن مهر تا 25 میلیون افزایش یافته است شاید این به وضع مسکن کمک کند و اگر دولت بتواند همان قرار دادهای قبلی مسکن مهر متری 300 هزار تومان را ادامه دهد ، به طور متعارف بخشی از هزینه های مسکن را می توان با تسهیلات جبران کرد.

وی افزود: اگر نتوان تعادل عرضه و تقاضا را در مسکن استیجاری حفظ کنیم و قیمت ها همچنان بالا برود ، قطعا آن فشاری که بر خانواده های متوسط و ضعیف برای تهیه می آید، مضاعف خواهد شد  و این درست نیست.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: در مسکن استیجاری از برنامه  عقب هستیم و نتوانسته ایم تعادل در عرضه و تقاضا برای مسکن استیجاری داشته باشیم  ؛ البته الان با حذف قیمت زمین از مسکن مهر تا حدودی توانستیم که تعادل را برای بخشی از دهک های پایین جبران کنیم.

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: در بحث تهیه مسکن استیجاری برای دهک های متوسط و رو به بالا این معضلات زیادی وجود دارد و نتوانسته ایم کاری برای این خانوار ها انجام دهیم و دولت موظف است برای این معضل تدابیری بیندیشد.

آقایی در خاتمه با اشاره به وضع اقتصادی جامعه گفت: نیاز است جامعه اقتصاد قوی تری داشته باشد؛ با حقوق 500 هزار تومانی نه می توان کرایه مسکن استیجاری را داد و نه می توان پس اندازی برای خرید مسکن ملکی داشت./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet