سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریف حسینی با اشاره به انتخاب رئیس مرکز پژوهش های مجلس:

جوانی،تجربه و برنامه های مناسب موجب انتخاب کاظم جلالی شد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیات رئیسه مجلس در مورد انتخاب کاظم جلالی به عنوان رئیس مرکز پژوهش های مجلس گفت: جوان بودن، فعال بودن در زمینه های مختلف، دارا بودن سوابق و تجاربی در مرکز پژوهش ها و ارائه برنامه های مناسب موجب انتخاب دکتر جلالی به این سمت شد.
دوشنبه 12 تیر 1391 ساعت 15:14
جوانی،تجربه و برنامه های مناسب موجب انتخاب کاظم جلالی شد عضو هیات رئیسه مجلس در مورد انتخاب کاظم جلالی به عنوان رئیس مرکز پژوهش های مجلس گفت: جوان بودن، فعال بودن در زمینه های مختلف، دارا بودن سوابق و تجاربی در مرکز پژوهش ها و ارائه برنامه های مناسب موجب انتخاب دکتر جلالی به این سمت شد. http://cdn.icana.ir/d/019/19352.jpg جوانی،تجربه,و,برنامه,های,مناسب,موجب,انتخاب,کاظم,جلالی,شد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛سید شریف حسینی عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت)، به مجلس نیوزگفت:طبق آیین نامه داخلی مجلس رییس مرکز پژوهش ها توسط هیات رییسه مجلس انتخاب می شود و فردی که این مسئولیت را می پذیرد باید دارای مدارک دکترا و 10 ده سال سابقه کارهای پژوهشی و آموزشی باشد.
این نماینده اصولگرای مجلس نهم در ادامه افزود:درجلسه روز گذشته (یکشنبه یازدهم تیرماه) هیات رئیسه مجلس نامزدهای پست ریاست مرکز پژوهش های مجلس برنامه ها و راهکارهای خود در مورد نوع مدیریتشان را ارائه کردند و پس از بیش از سه ساعت جلسه رای گیری انجام شد که در نهایت دکتر کاظم جلالی حائز بیشترین میزان آرا شد.
وی با بیان این که کاظم جلالی دارای توانمندی های بسیاری در بحث های آموزشی و پژوهشی است، تصریح کرد: جوان بودن، فعال بودن در زمینه های مختلف، دارا بودن تجاربی در در مرکز پژوهش ها و ارائه برنامه های مناسب و مطلوب از مواردی بود که موجب انتخاب دکتر جلالی به ریاست مرکز پژوهش های مجلس شد.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که احمد توکلی، عباس رجایی، موید صدر حسینی، محمد مهدی مفتح و کاظم جلالی نامزدهای احراز ریاست مرکز پژوهش های مجلس بودند، گفت: هر چند که برنامه های ارائه شده توسط جلالی دارای امتیازات برجسته ای برای وی شد اما در برنامه تمام نامزدها نقاط قوت بسیار خوبی وجود داشت که قرار شد تمام این برنامه ها به شکل مدون  در اختیار رییس مرکز پژوهش های مجلس قرار بگیرد. /

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000