خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/04/13 09:25:33
سرویس اقتصادی
گروسی در واکنش به اظهارات وزیر صنعت و معدن و تجارت در روز صنعت و معدن:

طرح های امروز آقای وزیر، وظایف دیروز دولت بود که محقق نشد

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس با تاکید بر این که دولت باید به تعهدات خود عمل کند، اظهارداشت: آنچه وزیرصنعت ،معدن و تجارت در روز همایش صنعت و معدن در قالب طرح مطرح می کند، وظیفه دولت در فاز اول هدفمندی بود که محقق نشد.
طرح های امروز آقای وزیر، وظایف دیروز دولت بود که محقق نشد عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس با تاکید بر این که دولت باید به تعهدات خود عمل کند، اظهارداشت: آنچه وزیرصنعت ،معدن و تجارت در روز همایش صنعت و معدن در قالب طرح مطرح می کند، وظیفه دولت در فاز اول هدفمندی بود که محقق نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/13532.jpg طرح,های,امروز,,آقای,وزیر،,وظایف,دیروز,دولت,بود,که,محقق,نشد Icana

حسین گروسی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت:در قانون هدفمندی یارانه ها دیده شده بود که دولت سی هزار میلیارد تومان را به بخش تولید پرداخت کند که متاسفانه این مهم در فاز اول محقق نشد .

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی افزود:در قانون هدفمندی یارانه ها دیده شده بود که دولت سی هزار میلیارد تومان را به بخش تولید پرداخت کند که متاسفانه این مهم در فاز اول محقق نشد اما در همایش روز صنعت و معدن وزیر صنعت و معدن و تجارت مطرح کردند که اگر 30 هزار میلیارد تومان به سرمایه های در گردش بخش تولید اختصاص یابد مشکل بیکاری در این بخش حل می شود.

وی با تاکید بر این که هدایت درآمدها به بخش تولید از اهمیت بالایی برخوردار است، یادآور شد:هنوزمتاسفانه بیشتر درآمدهای کشور متکی به نفت است در حالی که باید امروز تولید اتکای اقتصادی کشور بود.

گروسی افزود:اقتصادی کشور باید تولید محور باشد و لازمه این موضوع اعتقاد به این اصل، دادن وام های کم بهره به بخش تولید و مهم تر از همه پرداخت سهم تولید از محل درآمدهای حاصل از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها است.

وزیر صنعت و معدن و تجارت در همایش روز ملی صنعت و معدن تاکید کرده است که اگر 30هزار میلیارد تومان اعتبار به سرمایه های در گردش بخش تولید اختصلاص داده شود، مشکل بیکاری این بخش حل می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet