هدر اصلی
1391/04/12 14:23:08
سرویس اقتصادی
فولادگر ازعدم پرداخت بدهی های خودروسازان به قطعه سازان انتقاد کرد :

عرض اندام قطعات چینی درخطوط تولید خودرو

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در خصوص بدهی های دو شرکت بزرگ خودروسازی گفت: بدهی دو شرکت بزرگ خودروسازی به بخش خصوصی به اندازه ای سنگین است که با ادامه این روند بخش خصوصی در بحث تولید قطعات خودرو تعطیل شده و باید قطعات مورد نیاز را از چین وارد کنیم.
عرض اندام قطعات چینی درخطوط تولید خودرو عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در خصوص بدهی های دو شرکت بزرگ خودروسازی گفت: بدهی دو شرکت بزرگ خودروسازی به بخش خصوصی به اندازه ای سنگین است که با ادامه این روند بخش خصوصی در بحث تولید قطعات خودرو تعطیل شده و باید قطعات مورد نیاز را از چین وارد کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/19664.jpg عرض,اندام,قطعات,چینی,درخطوط,تولید,خودرو Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت:متاسفانه بدهی های دو شرکت بزرگ خودروسازی کشور به اندازه ای شده است که بخش خصوصی در بحث قطعه سازی با مشکلات مالی جدی مواجه است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که مجلس پیگیر مطالبه بخش خصوصی از شرکت های بزرگ خودروسازی است، افزود:در جلسه ای که با وزیر صنعت و معدن و تجارت طی هفته گذشته داشتیم در خصوص لزوم پرداخت این بدهی ها تاکید شد و مجلس پیگیر پرداخت این مطالبه بخش خصوصی شد.

فولادگر با انتقاد از وضعیت فعلی تاکید کرد: بدهی دو شرکت بزرگ خودروسازی به بخش خصوصی به اندازه ای سنگین است که با ادامه این روند بخش خصوصی در بحث تولید قطعات خودرو تعطیل شده و باید قطعات مورد نیاز را از چین وارد کنیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: چنانچه دولت بدهی خود به بخش‌های خصوصی را از طریق واگذاری سهام شرکت‌های در آستانه واگذاری پرداخت کند هم به اهداف خصوصی‌سازی نزدیک‌تر است و هم بخشی از بدهی‌ها پرداخت شده است ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet