سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شجاعی کیاسری:

مجلس در کلیات خودش اصولگراست

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) با تاکید بر اینکه مجلس در کلیات خودش اصولگراست،گفت: مجلس برای پخته تر شدن و شاداب بودن، فراکسیون هایی دارد که باید به صورت متنوع ایجاد شود.
دوشنبه 12 تیر 1391 ساعت 15:32
مجلس در کلیات خودش اصولگراست سخنگوی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) با تاکید بر اینکه مجلس در کلیات خودش اصولگراست،گفت: مجلس برای پخته تر شدن و شاداب بودن، فراکسیون هایی دارد که باید به صورت متنوع ایجاد شود. http://cdn.icana.ir/d/019/2588.jpg مجلس,در,کلیات,خودش,اصولگراست Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛سید رمضان شجاعی کیاسری با انتقاد از مدعیان اصولگراتر بودن،به مجلس نیوز گفت:عده ای از نمایندگان مجلس اعلام میکنند که ما اصولگراتر هستیم اما در عمل چنین چیزی نشان نمی دهد.
وی با یادآوری اینکه جبهه پایداری نیز از همین حرفها زد و مدعی اصولگراتر بودن را داشت گفت: در  نهایت مشاهده کردیم که 20 درصد نمایندگان حاضر در مجلس از لیست پایداری آمد و بیش از 200 نماینده حاضر مجلس از بین افرادی است که جبهه پایداری آنها را قبول نداشت و یا اینها جبهه پایداری را قبول نداشتند و خارج از این لیست بودند.
نماینده ساری با انتقاد از این ادعا که هر کس در لیست جبهه پایداری نبوده اصولگرا نیست یا اینکه آقایان اصولگراتر هستند گفت:این نوع تفسیر نه تنها نگاه خیلی فنی و حرفه ای نیست بلکه نگاه کوتاه نگرانه ای است.
وی با تاکید بر اینکه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت یک فراکسیون به تمام معنا در مجلس نهم است گفت: فراکسیون رهروان ولایت یک نظر و فرایند جدید در فعالیتهای پارلمانی پیش بینی کرده که مبتنی بر یک دیدگاه منطقی و عاقلانه است.
سخنگوی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت)  با تاکید بر اینکه فراکسیون رهروان ولایت از افراط و تفریط پرهیز دارد، گفت: همین یک عامل پرهیز از افراط و تفریط باعث دور شدن خیلی از اصولگرایان شده است.
وی افزود: این نگاه و حرکت نو که در فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت ایجاد شده، این را در جایگاه خودش ایجاد میکند که در آینده نقش آفرینی بیشتری داشته باشد و همانطوری که تا این مرحله موفق عمل کرده، امیدواریم در آینده نیز خوش بدرخشد.
عضو کمسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه از میان اصولگرایان مجلس هیچ کس به سوی جبهه پایداری نمی رود گفت: ما یک معیار و مبنایی داریم و در اساسنامه خودمان نیز ذکر کرده ایم که از استقلال مجلس دفاع کنیم، به مشکلات اساسی مردم توجه داریم و به مبانی امام خمینی (ره)، رهبری و خون شهدا معتقد هستیم و بر هیمن مبنا اصولگرایی را رقم میزنیم .
وی با تاکید بر اینکه اصولگرایی باید مبتنی بر نیازهای جامعه و به روز باشد گفت: شاید یک نگاه سنتی در جریان اصولگرا وجود داشته باشد اما اصولگراین سنتی امروز به این فکر افتاده اند که در آرمانها و اساسنامه خود تجدید نظر کنند.
شجاعی کیاسری تاکید کرد: ما درفراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت این فکر نو و جریان نو را ساماندهی می کنیم. ما باید نیازهای جامعه را در این مهم در نظر بگیریم. ما معتقد هستیم که نمی شود در کشور و در نهاد قانونگذاری فعال بود، اما نیازهای جامعه را در نظر نگرفت./

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000