هدر اصلی
1391/04/12 15:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شجاعی کیاسری:

مجلس در کلیات خودش اصولگراست

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) با تاکید بر اینکه مجلس در کلیات خودش اصولگراست،گفت: مجلس برای پخته تر شدن و شاداب بودن، فراکسیون هایی دارد که باید به صورت متنوع ایجاد شود.
مجلس در کلیات خودش اصولگراست سخنگوی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) با تاکید بر اینکه مجلس در کلیات خودش اصولگراست،گفت: مجلس برای پخته تر شدن و شاداب بودن، فراکسیون هایی دارد که باید به صورت متنوع ایجاد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/2588.jpg مجلس,در,کلیات,خودش,اصولگراست Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛سید رمضان شجاعی کیاسری با انتقاد از مدعیان اصولگراتر بودن،به مجلس نیوز گفت:عده ای از نمایندگان مجلس اعلام میکنند که ما اصولگراتر هستیم اما در عمل چنین چیزی نشان نمی دهد.
وی با یادآوری اینکه جبهه پایداری نیز از همین حرفها زد و مدعی اصولگراتر بودن را داشت گفت: در  نهایت مشاهده کردیم که 20 درصد نمایندگان حاضر در مجلس از لیست پایداری آمد و بیش از 200 نماینده حاضر مجلس از بین افرادی است که جبهه پایداری آنها را قبول نداشت و یا اینها جبهه پایداری را قبول نداشتند و خارج از این لیست بودند.
نماینده ساری با انتقاد از این ادعا که هر کس در لیست جبهه پایداری نبوده اصولگرا نیست یا اینکه آقایان اصولگراتر هستند گفت:این نوع تفسیر نه تنها نگاه خیلی فنی و حرفه ای نیست بلکه نگاه کوتاه نگرانه ای است.
وی با تاکید بر اینکه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت یک فراکسیون به تمام معنا در مجلس نهم است گفت: فراکسیون رهروان ولایت یک نظر و فرایند جدید در فعالیتهای پارلمانی پیش بینی کرده که مبتنی بر یک دیدگاه منطقی و عاقلانه است.
سخنگوی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت)  با تاکید بر اینکه فراکسیون رهروان ولایت از افراط و تفریط پرهیز دارد، گفت: همین یک عامل پرهیز از افراط و تفریط باعث دور شدن خیلی از اصولگرایان شده است.
وی افزود: این نگاه و حرکت نو که در فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت ایجاد شده، این را در جایگاه خودش ایجاد میکند که در آینده نقش آفرینی بیشتری داشته باشد و همانطوری که تا این مرحله موفق عمل کرده، امیدواریم در آینده نیز خوش بدرخشد.
عضو کمسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه از میان اصولگرایان مجلس هیچ کس به سوی جبهه پایداری نمی رود گفت: ما یک معیار و مبنایی داریم و در اساسنامه خودمان نیز ذکر کرده ایم که از استقلال مجلس دفاع کنیم، به مشکلات اساسی مردم توجه داریم و به مبانی امام خمینی (ره)، رهبری و خون شهدا معتقد هستیم و بر هیمن مبنا اصولگرایی را رقم میزنیم .
وی با تاکید بر اینکه اصولگرایی باید مبتنی بر نیازهای جامعه و به روز باشد گفت: شاید یک نگاه سنتی در جریان اصولگرا وجود داشته باشد اما اصولگراین سنتی امروز به این فکر افتاده اند که در آرمانها و اساسنامه خود تجدید نظر کنند.
شجاعی کیاسری تاکید کرد: ما درفراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت این فکر نو و جریان نو را ساماندهی می کنیم. ما باید نیازهای جامعه را در این مهم در نظر بگیریم. ما معتقد هستیم که نمی شود در کشور و در نهاد قانونگذاری فعال بود، اما نیازهای جامعه را در نظر نگرفت./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet