هدر اصلی
1391/04/12 13:50:40
سرویس سیاسی

رئیس‌جمهور کره‌جنوبی خواستار همکاری نزدیک‌تر دولت و مجلس شد

رئیس‌جمهور کره‌جنوبی از احزاب پارلمانی خواست با کنار گذاشتن منافع حزبی و همکاری نزدیک‌تر با دولت، برای غلبه بر بحران اقتصادی جهانی تلاش کنند.
رئیس‌جمهور کره‌جنوبی خواستار همکاری نزدیک‌تر دولت و مجلس شد رئیس‌جمهور کره‌جنوبی از احزاب پارلمانی خواست با کنار گذاشتن منافع حزبی و همکاری نزدیک‌تر با دولت، برای غلبه بر بحران اقتصادی جهانی تلاش کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/1732.jpg رئیس‌جمهور,کره‌جنوبی,خواستار,همکاری,نزدیک‌تر,دولت,و,مجلس,شد Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از خبرگزاری کره‌جنوبی (یونهاپ)، «لی میونگ باک» رئیس‌جمهور کره‌جنوبی در سخنانی در جمع نمایندگان پارلمان این کشور گفت: بحران بدهی اروپا همراه با جنبش‌های دموکراسی‌خواهانه در کشورهای عربی شمال آفریقا و خاورمیانه نشانی از ظهور دنیای جدید است.

وی افزود: کره‌جنوبی باید برای مواجه با تغییرات جدید در کشورهای اروپا و آسیا خود را مهیا کند.

رئیس‌جمهور کره‌جنوبی تاکید کرد: در شرایط کنونی، دولت  ومجلس مسولیت پیشبرد کشور به سمت آینده‌ای بهتر، از بین بردن نگرانی‌های مردم و پرداختن به مسائل مهم سیاسی و اقتصادی را بر عهده دارند.

وی در سخنانی در خصوص کره‌شمالی نیز گفت: پیونگ یانگ باید با پیروی از میانمار و دیگر کشورهای منطقه فضای سیاسی، رسانه‌ای و اجتماعی را باز کند.

لی همچنین خواستار امضا و اجرای توافق‌نامه‌های آزاد تجاری با دیگر کشورها شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet