هدر اصلی
1391/04/12 15:54:17
سرویس فرهنگی
عباس قائید رحمت عنوان کرد:

انیمیشن؛ قالبی مناسب برای بیان آموزه‌های دینی

دبیر دوم کمیسیون اجتماعی مجلس، تولید انیمیشن در ایران را نیازمند جریانی دانست که می تواند در زیر چتر حمایت مسولان قابل اجرا باشد.
انیمیشن؛ قالبی مناسب برای بیان آموزه‌های دینی دبیر دوم کمیسیون اجتماعی مجلس، تولید انیمیشن در ایران را نیازمند جریانی دانست که می تواند در زیر چتر حمایت مسولان قابل اجرا باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/21829.jpg انیمیشن؛,قالبی,مناسب,برای,بیان,آموزه‌های,دینی Icana

عباس قائید رحمت در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ضرورت تداوم تولید وارائه آثار ایرانی در حوزه انیمیشن گفت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان برتولید داخلی وملی، باید ساخت انیمیشن وهم چنین تولید آثار ایرانی در تمام عرصه های فرهنگی وهنری را افزایش دهیم.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: باید این امکان فراهم شود تا با ساخت انیمیشن‌های داخلی، به آموزه‌های دینی که مبتنی بر فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی است بپردازیم و بتوانیم از سنین پایین، کودکان را با این مباحث آشنا کنیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم با مثبت ارزیابی کردن تشکیل شبکه انیمیشن درتلویزیون کشور بیان کرد: متاسفانه با آنکه این حوزه علاقه مندان زیادی دارد،ولی مسئولان آن طور که شایسته است، حمایت‌های لازم را در این خصوص انجام نمی‌دهند و طبق معمول ساخت این‌گونه برنامه‌ها در تالاب بی توجهی دست و پا می‌زند.

وی گفت: بهتر است برای افرادی که در راه ساخت انیمیشن تلاش می کنند،تشویق ها و  آموزش‌هایی در نظر گرفته شود تا به مهارت های مفیدتری دست پیدا کنند. اگر این روند طی شود، علاوه بر اشتغال زایی در این عرصه، محصولات فرهنگی بهتری را به بازار عرضه خواهیم کرد و با ترویج آن‌ها می‌توانیم طرفداران زیادی را به سوی این برنامه‌ها جذب کنیم./

پایان پیام     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet