هدر اصلی
1391/04/13 09:53:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت پور:

اراده ملی برای خروج از شرایط ناشی از تحریم وجود دارد

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،تکیه بر اراده و توان ملی را مهمترین راهکار مقابله با تحریم‌ها عنوان و تاکید کرد:حتی با اضافه شدن تحریم‌ها، پیوند ملی و مقاومت ملت فراگیر و افزون‌تر می‌شود
اراده ملی برای خروج از شرایط ناشی از تحریم وجود دارد نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،تکیه بر اراده و توان ملی را مهمترین راهکار مقابله با تحریم‌ها عنوان و تاکید کرد:حتی با اضافه شدن تحریم‌ها، پیوند ملی و مقاومت ملت فراگیر و افزون‌تر می‌شود https://cdn.icana.ir/d/019/20197.jpg اراده,ملی,برای,خروج,از,شرایط,ناشی,از,تحریم,وجود,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛منصور حقیقت‌پوربه ایسنا گفت:اراده ملی و قدرت نرم در جمهوری اسلامی برای خروج از شرایط ناشی از تحریم‌ها وجود دارد،به طوری که اگر آنها دانش به ما ندهند خودمان دانش را تولید می‌کنیم و اگر قطعه‌ای در اختیارمان قرار ندهند قطعه را خودمان تولید خواهیم کرد.

وی نتیجه تحریم‌ها را افزایش نفرت مردم ایران نسبت به آمریکا و مزدورانش دانست و گفت:زمانی فراخواهد رسید که آمریکا  جواب این رفتارها را در کل منطقه خواهد دید.دنیا، دنیای ارتباطات است و شرایط نیز شرایطی در حال گذار. مطمئن باشند که جمهوری اسلامی از این قصه سربلند بیرون خواهد آمد.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حمایت از تولیدگنندگان در شرایط تحریم‌ها امری مهم به شمار می‌آید، افزود: تولیدکنندگان با داشتن حمایت کافی با تکیه بر توان ملی و استفاده از ظرفیت‌های موجود می‌توانند تولیدات خود را افزایش دهد و به اهداف متعالی با حمایت‌های مردم برسند.
حقیقت‌پور همچنین با بیان اینکه در حال حاضر آرامش نسبی بین مسئولان وجود دارد، تصریح کرد: مطمئنا حتی در صورت افزایش تحریم‌ها این آرامش در بین مردم نیز وجود خواهد داشت. تاریخ نشان داده به میزان افزایش تقابل کشورهای غربی، میزان همگرایی مردم در داخل کشور زیاد می‌شود به طوری که حتی مردم با یکدیگر مهربان‌تر شده و پیوند ملی و مقاومت‌شان فراگیر و افزون‌تر می‌شود.
وی در عین حال تاکید کرد:‌ آقای اوباما بداند که آزموده را آزمودن خطاست! مردم ایران در طول 30 سال بعد از انقلاب انواع و اقسام تحریم‌ها را چشیده‌اند و از میدان‌های مختلف سربلند و موفق بیرون آمده‌اند. این مردم اهل رمضان‌اند و قدرت مقاومت‌شان بسیار بالاست.
نماینده مردم اردبیل با اشاره به مثالی گفت: پیرزن‌های این مملکت شش ماه بر روی دو زانویشان می‌نشینند و سه میلیون گره را در نیم متر فرش می‌زنند پس آیا با این مردم می‌توان مقابله کرد؟
حقیقت‌پور افزود: آمریکایی‌ها مالک کل دنیا نیستند که بخواهند مدیریت کل دنیا را دست گیرند. بسیاری از مراکز جهانی تمایل ندارند که خود را به عنوان مزدور و دست‌نشانده آمریکا نشان دهند. نه دنیا، دنیای کوچکی است و نه ملت ایران، ملت کوچکی. قطعا این ملت راهکارهای بزرگی را برای مقاومت به دست خواهد آورد.
به گفته وی، به میزان افزایش فشار به ملت ایران، مقاومت مردم زیاد می‌شود و چیزی که باقی می‌ماند، روسیاهی برای آمریکا و اذنابش خواهد بود./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet