سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

هرگونه انعطاف از سوی ایران در مذاکرات منوط به توقف تحریمهاست

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هرگونه انعطاف از سوی ایران در جریان مذاکرات هسته‌ای منوط به لغو و توقف تحریمهاست.
سه‌شنبه 13 تیر 1391 ساعت 10:10
هرگونه انعطاف از سوی ایران در مذاکرات منوط به توقف تحریمهاست عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هرگونه انعطاف از سوی ایران در جریان مذاکرات هسته‌ای منوط به لغو و توقف تحریمهاست. http://cdn.icana.ir/d/019/21818.jpg هرگونه,انعطاف,از,سوی,ایران,در,مذاکرات,منوط,به,توقف,تحریمهاست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نوذر شفیعی نماینده مردم ممسنی و رستم درمجلس همزمانی آغاز دور جدید تحریم‌های اتحادیه اروپا با مذاکرات هسته ای ایران در سطح کارشناسی را یکی از عوامل موثر بر روند مذاکرات توصیف کرده و به باشگاه خبرنگاران گفت:جهت گیری مذاکرات دیپلماتیک تابعی از شرایط محیط بین‌المللی و منطقه‌ای طرفین گفتگو بوده و از این روست که همزمانی این دو رویداد به عنوان اهرم فشار از جانب طرف غربی بر مذاکره کنندگان ایرانی استفاده شده است.

وی در ادامه این نوع ترفند‌ها را درعزم ایران در مسیر دستیابی به اهداف هسته ای بی‌اثر خوانده و اظهارداشت: جمهوری اسلامی ایران مسیر مشخصی را در این خصوص معین کرده و تمامی فعالیتها هسته‌ای خود را در چارچوب معاهدات بین المللی صورت داده و حتی یک گام هم از این آرمان عقب نشینی نخواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی همچنین تصریح کرد:مذاکره کنندگان ایرانی نمی توانند نسبت به تحریمها بی توجه باشند و به طور قطع هر نوع انعطافی ازسوی طرف ایرانی منوط به لغو یا توقف تحریم ها خواهد بود.

شفیعی درخاتمه ادامه روند مذاکرات را مثبت ارزیابی دانسته و خاطرنشان کرد:به نظر می رسد طیف اروپایی 1+5 برخی از حقوق هسته ای ایران را پذیرفته اند و در همین راستا مذاکرات را ادامه می دهند اما طیف آمریکایی این گروه درصدد توقف فعالیتهای هسته‌ای ایران هستند و قطعا این شکاف منجر به ایجاد فرآیندهای جدیدی در روند مذاکرات هسته ای خواهد شد./
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000