خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1391/04/13 10:56:05
سرویس صحن
با اعلام نتایج شمارش آرای رئیس و دادستانی دیوان محاسبات مجلس از سوی لاریجانی:

رحمانی فضلی رئیس و رحیمی دادستان دیوان محاسبات مجلس شدند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اعلام نتایج آراء رئیس و دادستان دیوان محاسبات مجلس گفت: امیدوارم همانطور که در برنامه های افراد گفته شد دیوان محاسبات با روحیه و انگیزه با روش پیشگیری از بروز تخلف فعالیت داشته باشند.
رحمانی فضلی رئیس و رحیمی دادستان دیوان محاسبات مجلس شدند رئیس مجلس شورای اسلامی با اعلام نتایج آراء رئیس و دادستان دیوان محاسبات مجلس گفت: امیدوارم همانطور که در برنامه های افراد گفته شد دیوان محاسبات با روحیه و انگیزه با روش پیشگیری از بروز تخلف فعالیت داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/13895.jpg رحمانی,فضلی,رئیس,و,رحیمی,دادستان,دیوان,محاسبات,مجلس,شدند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت در جلسه علنی امروز (سه شنبه 13 تیر) مجلس شورای اسلامی،علی لاریجانی ضمن اعلام نتایج آراء رئیس و دادستانی دیوان محاسبات مجلس گفت: عبدالرضا رحمانی فضلی با 198 و امین حسین رحیمی با 214 رأی به عنوان رئیس و دادستان دیوان محاسبات مجلس برگزیده شدند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کردکه افراد برگزیده برای سمت های دیوان محاسبات در کار خود موفق باشند و همانطور که در سخنانشان گفتند با دقت کافی مسائل مالی را زیر نظر داشته باشند و با همان انگیزه پیشگیری از تخلفات همت کنند.

لاریجانی به کارگیری از روش های رایانه ای و نظارت و پیگیری آنلاین را موجب موفقیت و کاهش تخلفات برشمرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet