سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون فرهنگی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی

مبارزه با بدحجابی نیازمند عزم ملی است

سرویس صحن
حجت الاسلام والمسلمین سالک در صحن علنی مجلس در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی در کشور گفت: در حال حاضر برخی از روی عمد و برخی نیز از روی ناآگاهی اقدام به گسترش بدحجابی در کشور می کنند که مبارزه با بدحجابی نیازمند عزم ملی است.
سه‌شنبه 13 تیر 1391 ساعت 11:30
مبارزه با بدحجابی نیازمند عزم ملی است حجت الاسلام والمسلمین سالک در صحن علنی مجلس در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی در کشور گفت: در حال حاضر برخی از روی عمد و برخی نیز از روی ناآگاهی اقدام به گسترش بدحجابی در کشور می کنند که مبارزه با بدحجابی نیازمند عزم ملی است. http://cdn.icana.ir/d/019/20391.jpg مبارزه,با,بدحجابی,نیازمند,عزم,ملی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام والمسلمین احمد سالک کاشانی در نشست علنی امروز سه شنبه 13 تیر مجلس شورای اسلامی در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی در کشور افزود: نیروی انتظامی به عنوان نوک پیکان برخورد با مردم در زمینه های مختلف قرار دارد که برخورد صحیح در قالب آموزه های دینی با کسانی که امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه را سلب می کنند گام موثری در تحقق اهداف اجرای این طرح است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس ادامه داد: مهم ترین وظیفه دستگاه های اجرایی کشور در زمینه برخورد با بدحجابی این است که با تمامی این افراد به طور قاطعانه برخورد شود که این مساله نیازمند تعامل و عزم ملی است.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه یادآور شد: در حال حاضر به دلیل هجمه های وسیع استکبار و سلطه های جهانی فرهنگ علمی جامعه ضربه خورده که باید این موضوع از سوی دستگاه های ذیربط به خصوص نیروی انتظامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جدی گرفته شود.

سالک اظهار داشت: 26 دستگاه اجرایی در این زمینه با نیروی انتظامی همکاری دارند که این نیرو باید با جدیت تمام به این مساله و جلوگیری از بدحجابی در کشور اقدام کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000