انتخابات ریاست جمهوری
1391/04/13 14:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

عزم دولت اصلی ترین موضوع در کنترل گرانی است

غلامرضا مصباحی مقدم گفت:مشکل اساسی ما در این تورم فعلی،داخلی است نه تحریم های خارجی مساله تحریم ها و آثارش کاملا حاشیه و بهانه است است و نمی توان شروع تحریم ها را عللی بر افزایش یافتن قیمت ها و کنترل نکردن آنها دانست.
عزم دولت اصلی ترین موضوع در کنترل گرانی است غلامرضا مصباحی مقدم گفت:مشکل اساسی ما در این تورم فعلی،داخلی است نه تحریم های خارجی مساله تحریم ها و آثارش کاملا حاشیه و بهانه است است و نمی توان شروع تحریم ها را عللی بر افزایش یافتن قیمت ها و کنترل نکردن آنها دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/13545.jpg عزم,دولت,اصلی,ترین,موضوع,در,کنترل,گرانی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم،عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) به مجلس نیوز گفت:در شرایط حاضر باید اولویت بندی خود را نسبت به هزینه ها داشته باشیم و بنا بر این باشد که تحریم ها اتفاق خاصی نیست ؛ این اولویت بندی را مجلس و دولت آغاز کنند؛برای ما رضایت عمومی مردم شرط اول است با حمایت مردم می توان این مسیر  و مشکلات را اداره کرد.
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود:کسری  در بودجه ،به هیچ وجه وجود ندارد،آنچه دولت مطرح کرد این بود که بخشی از حقوق که پیش بینی افزایش داشت را در لایحه بودجه نیاورده بودند ،از این رو مجلس آن  5 هزار میلیارد دلار را در بودجه هزینه و تملک دارایی های سرمایه ای که دولت دنبال می کرد قبول نکرد و اگر دولت بودجه متمم بیاورد قابل رسیدگی است.
نماینده مردم تهران در ادامه تحریم های اعمال شده درکشور را علل تورم ها ندانست وعزم دولت را اصلی ترین علل در کنترل آن خواند و تصریح کرد:بنده لحاظ شدن تحریم ها را در تغییر قیمت ها ضعیف می دانم؛اگر دولت عزم کند گرانی را مهار کند این توان را دارد و تحریم مشکل نیست.
مصباحی مقدم در خاتمه گفت:مشکل اساسی ما در این تورم فعلی،داخلی است نه تحریم های خارجی مساله تحریم ها و آثارش کاملا حاشیه و بهانه است است و نمی توان شروع تحریم ها را عللی بر افزایش یافتن قیمت ها و کنترل نکردن آنها دانست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet