هدر اصلی
1391/04/13 11:44:27
سرویس سیاسی
غضنفرآبادی:

رزمایش‌های نظامی ایران پیامی رسا به تهدیدهای خارجی دارد

نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه رزمایش‌های نظامی ایران پیامی رسا به تهدیدهای خارجی دارد، گفت: پاسخ ایران به هر تهدیدی کوبنده و پشیمان‌کننده خواهد بود.
رزمایش‌های نظامی ایران پیامی رسا به تهدیدهای خارجی دارد نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه رزمایش‌های نظامی ایران پیامی رسا به تهدیدهای خارجی دارد، گفت: پاسخ ایران به هر تهدیدی کوبنده و پشیمان‌کننده خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/9980.jpg رزمایش‌های,نظامی,ایران,پیامی,رسا,به,تهدیدهای,خارجی,دارد Icana

موسی غضنفرآبادی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره رزمایش سه روزه پیامبر اعظم-7 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: نیروهای مسلح ایران هر از چندگاهی برای دستیابی به آمادگی و هماهنگی بیشتر مانورهای نظامی برگزار می‌کنند تا توان دفاعی خود را به نمایش بگذارند.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی، پیشرفت‌ها و دستاوردهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در حوزه دفاعی زیاد و پر شمار خواند و افزود: رزمایش پیامبر اعظم-7 نخستین یا آخرین مانور نظامی نخواهد بود چون آزمایش تجهیزات و تسلیحات جدید نیروهای مسلح در صحنه عمل اقدامی لازم و ضروری است.

وی ادامه داد:‌ توان دفاع موشکی جمهوری اسلامی ایران بر هیچ کشوری در دنیا پوشیده نیست بنابراین قدرت‌های جهانی می‌دانند که اگر روزی در منطقه خلیج فارس و دریای عمان دست از پا خطا و تمامیت ارضی ایران را نقض کنند پاسخ نیروهای جمهوری اسلامی به این اتفاق کوبنده و پشیمان‌کننده خواهد بود.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، پیام رزمایش پیامبر اعظم-7 به نیروهای نظامی فرامنطقه مستقر در خلیج فارس را کاملا رسا و گویا خواند و تصریح کرد: ایران هر تهدید خارجی را در همان سطح با تهدید جواب می‌دهد ضمن آنکه همکاری‌های دوستانه و تعاملی دیگر کشورها را نیز با خود، به طور متقابل و دوستانه پاسخ خواهد گفت.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با یادآوری استقرار پایگاه‌های نظامی قدرت‌های جهانی در کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس، تأکید کرد: این کشورها ناو جنگی به منطقه آوردند و حضور ناوهای آنها موجب ناامنی و تنش در آب‌های بین‌المللی منطقه می‌شود، بنابراین توصیه جمهوری اسلامی ایران به کشورهای همسایه آن است که تمرکز خود را برای تأمین امنیت، به همکاری‌های بومی-منطقه‌ای متمرکز کنند.

سردار سرتیپ حاجی زاده فرمانده نیروی هوا- فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران روز دوشنبه (12 تیر) تاکید کرد: در رزمایش موشکی "پیامبر اعظم - 7" ، با استفاده از موشک های دور برد، میانبرد و کوتاه برد، از مناطق مختلف ایران به پایگاه های مشابه پایگاه های هوایی کشورهای فرامنطقه‌ای ، به 100 هدف از پیش تعیین شده در کویر شلیک خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet