Icana.ir
fa

رزمایش‌های نظامی ایران پیامی رسا به تهدیدهای خارجی دارد

نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه رزمایش‌های نظامی ایران پیامی رسا به تهدیدهای خارجی دارد، گفت: پاسخ ایران به هر تهدیدی کوبنده و پشیمان‌کننده خواهد بود.7/3/2012 11:41:00 AM7/3/2012 11:41:00 AMIcana00http://media.icana.ir//image/2011/09/9980_orig.jpg Icana
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
غضنفرآبادی:

رزمایش‌های نظامی ایران پیامی رسا به تهدیدهای خارجی دارد

سرویس سیاسی
نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه رزمایش‌های نظامی ایران پیامی رسا به تهدیدهای خارجی دارد، گفت: پاسخ ایران به هر تهدیدی کوبنده و پشیمان‌کننده خواهد بود.
سه‌شنبه 13 تیر 1391 ساعت 11:44
رزمایش‌های نظامی ایران پیامی رسا به تهدیدهای خارجی دارد
رزمایش‌های نظامی ایران پیامی رسا به تهدیدهای خارجی دارد نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه رزمایش‌های نظامی ایران پیامی رسا به تهدیدهای خارجی دارد، گفت: پاسخ ایران به هر تهدیدی کوبنده و پشیمان‌کننده خواهد بود. http://media.icana.ir//image/2011/09/9980_orig.jpg رزمایش‌های,نظامی,ایران,پیامی,رسا,به,تهدیدهای,خارجی,دارد Icana

موسی غضنفرآبادی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره رزمایش سه روزه پیامبر اعظم-7 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: نیروهای مسلح ایران هر از چندگاهی برای دستیابی به آمادگی و هماهنگی بیشتر مانورهای نظامی برگزار می‌کنند تا توان دفاعی خود را به نمایش بگذارند.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی، پیشرفت‌ها و دستاوردهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در حوزه دفاعی زیاد و پر شمار خواند و افزود: رزمایش پیامبر اعظم-7 نخستین یا آخرین مانور نظامی نخواهد بود چون آزمایش تجهیزات و تسلیحات جدید نیروهای مسلح در صحنه عمل اقدامی لازم و ضروری است.

وی ادامه داد:‌ توان دفاع موشکی جمهوری اسلامی ایران بر هیچ کشوری در دنیا پوشیده نیست بنابراین قدرت‌های جهانی می‌دانند که اگر روزی در منطقه خلیج فارس و دریای عمان دست از پا خطا و تمامیت ارضی ایران را نقض کنند پاسخ نیروهای جمهوری اسلامی به این اتفاق کوبنده و پشیمان‌کننده خواهد بود.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، پیام رزمایش پیامبر اعظم-7 به نیروهای نظامی فرامنطقه مستقر در خلیج فارس را کاملا رسا و گویا خواند و تصریح کرد: ایران هر تهدید خارجی را در همان سطح با تهدید جواب می‌دهد ضمن آنکه همکاری‌های دوستانه و تعاملی دیگر کشورها را نیز با خود، به طور متقابل و دوستانه پاسخ خواهد گفت.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با یادآوری استقرار پایگاه‌های نظامی قدرت‌های جهانی در کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس، تأکید کرد: این کشورها ناو جنگی به منطقه آوردند و حضور ناوهای آنها موجب ناامنی و تنش در آب‌های بین‌المللی منطقه می‌شود، بنابراین توصیه جمهوری اسلامی ایران به کشورهای همسایه آن است که تمرکز خود را برای تأمین امنیت، به همکاری‌های بومی-منطقه‌ای متمرکز کنند.

سردار سرتیپ حاجی زاده فرمانده نیروی هوا- فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران روز دوشنبه (12 تیر) تاکید کرد: در رزمایش موشکی "پیامبر اعظم - 7" ، با استفاده از موشک های دور برد، میانبرد و کوتاه برد، از مناطق مختلف ایران به پایگاه های مشابه پایگاه های هوایی کشورهای فرامنطقه‌ای ، به 100 هدف از پیش تعیین شده در کویر شلیک خواهد شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC