هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

میرتاج الدینی:شبهه ای در آرای محصولی وجود ندارد

سرویس سیاسی
عضو هیات رییسه مجلس در خصوص جلسه رای اعتماد وزیر کشور گفت: در این جلسه کل کارتهای توزیع شده 275 کارت بود که هفت نفر از نمایندگان در مرخصی یا مأموریت به سر می بردند و دو نفر دیگر نیز از جلسه خارج شدند.
چهارشنبه 29 آبان 1387 ساعت 14:08

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمد رضا میرتاج الدینی در جمع خبرنگاران افزود: دو نفر از نمایندگان در رای گیری مشارکت نداشتند. سه رای باطله هم داشتیم که نشان می داد سه نماینده دو یا سه نوع رای دادند یعنی هم رای سفید و هم رای کبود داده بودند. با این حساب کل آراء ماخوذه را 273 رای حساب کردیم.

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه حد بالای آراء یعنی 275 کارت را ملاک رای گیری محسوب کردیم، خاطرنشان کرد: با احتساب آن 138 رای سفید نمایندگان، اکثریت آراء بوده است.

وی گفت: این هیات چندین بار آراء نمایندگان را مورد بازبینی قرار داده است. منشی های جلسه هم فیلم نیم ساعت آخر جلسه دیروز را دیدند که مشخص شود تعداد حضار چند نفر اعلام شده است. لذا هیچ شبهه ای در شمارش آراء نبوده است.

میرتاج الدینی ادامه داد: 138 رای در مقایسه با 275 کارت اکثریت مطلق به حساب می آید. اکثریت مطلق به معنی نصف بعلاوه یک در هیچ جای آئین نامه نیامده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000