سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گروسی:

المپیکی ها به المپیک می‌روند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: پیرو تلاشهای صورت گرفته برای رفع تعلیق از برخی فدراسیونهای ورزشی کشورمان همه ورزشکاران المپیکی به لندن اعزام شده و هیچ فدراسیونی تعلیق نخواهد شد.
سه‌شنبه 13 تیر 1391 ساعت 17:06
المپیکی ها به المپیک می‌روند عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: پیرو تلاشهای صورت گرفته برای رفع تعلیق از برخی فدراسیونهای ورزشی کشورمان همه ورزشکاران المپیکی به لندن اعزام شده و هیچ فدراسیونی تعلیق نخواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/4609.jpg المپیکی,ها,به,المپیک,می‌روند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حسین گروسی عضو فراکسیون ورزش مجلس به  فارس گفت: فراکسیون ورزش مجلس امروز صبح در جلسه‌ای با حضور وزیر ورزش و جوانان به بررسی مشکلات موجود بر سر راه اعزام تیمهای ورزشی ایران به المپیک لندن پرداخت که وزیر ورزش در این جلسه اعلام کرد همه ورزشکارانی که موفق به کسب سهمیه المپیک شده‌اند به لندن اعزام خواهند شد.

وی افزود:به دنبال تغییرات صورت گرفته در برخی از فدراسیونها از جمله شنا و قایقرانی این فدراسیونها از سوی فدراسیونهای جهانی آنها تعلیق و حضورشان در المپیک با مشکل مواجه شده است.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد اظهارداشت:عباسی عنوان کرد که مذاکراتی با مقامات فدراسیونهای آسیایی و جهانی برای رفع تعلیق از فدراسیونهای محروم صورت گرفته و با اقداماتی که از این پس نیز صورت خواهد گرفت تمامی ورزشکاران دارای سهمیه المپیک به لندن اعزام خواهند شد./

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000