سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
علی لو در جمع خبرنگاران

قرار نیست وام یکصد میلیون تومانی به نمایندگان واگذار شود

سرویس صحن
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتشار اخباری مبنی بر وام مسکن نمایندگان دروغی محض است که از یکی از خبرگزاری های داخلی شروع شد.
سه‌شنبه 13 تیر 1391 ساعت 13:04
قرار نیست وام یکصد میلیون تومانی به نمایندگان واگذار شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتشار اخباری مبنی بر وام مسکن نمایندگان دروغی محض است که از یکی از خبرگزاری های داخلی شروع شد. http://cdn.icana.ir/d/019/20174.jpg قرار,نیست,وام,یکصد,میلیون,تومانی,به,نمایندگان,واگذار,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی علی لو در  حاشیه نشست علنی امروز (سه شنبه 13 تیر) مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران درخصوص واگذاری وام یکصد میلیون تومانی مسکن برخی نمایندگان گفت: در این مورد رسماً تکذیبیه صادر کرده ایم و در اینجا اعلام می کنم که اگر چنین صحبت هایی  از جانب نمایندگان نقل شود و به اعتراض آنها منجر شود، بنده باید از طرف نمایندگان در این مورد عذرخواهی کنم، چرا که رسماً چنین شایعه ای را تکذیب می کنم.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در تیتری که خبرگزاری مهر منتشر کرده بود، چیزی جز خلاف واقعیت مطرح نشده بود و کاملا براساس استنباط شخصی بیان شده بود.

وی اضافه کرد: بنده تکذیبیه این خبر را برای این خبرگزاری ارسال کردم ولی متاسفانه آنها در درج تکذیبیه اقدام نکردند، ولی خوشبختانه دیگر خبرگزاری ها اقدام به انتشار این تکذیبیه کردند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نهم در پایان گفت: داستانی در رابطه با یکصد میلیون تومان وام واقعیت ندارد و موضوع بحث بر سر اسکان نمایندگان می باشد که فعلا هیچ تصمیمی براساس آن گرفته نشده است، ضمناً اگر تصمیمی هم گرفته شود هیات رئیسه آن را بررسی و اعلام خواهد کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000