روز مجلس
1391/04/13 14:10:44
سرویس سیاسی
قاضی پور خبرداد:

تقدیم دو طرح تحقیق و تفحص به هیئت‌رئیسه مجلس

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تقدیم طرح تحقیق و تفحص از اعزام معلمان به خارج از کشور به هیئت رئیسه مجلس خبر داد و گفت: هم‌چنین طرح تحقیق و تفحص از سازمان بورس و شرکت بورس نیز تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد.
تقدیم دو طرح تحقیق و تفحص به هیئت‌رئیسه مجلس عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تقدیم طرح تحقیق و تفحص از اعزام معلمان به خارج از کشور به هیئت رئیسه مجلس خبر داد و گفت: هم‌چنین طرح تحقیق و تفحص از سازمان بورس و شرکت بورس نیز تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد. https://cdn.icana.ir/d/019/7761.jpg تقدیم,دو,طرح,تحقیق,و,تفحص,به,هیئت‌رئیسه,مجلس Icana

 نادر قاضی پور در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از تقدیم طرح تحقیق و تفحص از اعزام معلمین به خارج از کشور به هیئت رئیسه مجلس خبر داد و گفت: هم‌چنین طرح تحقیق و تفحص از سازمان بورس و شرکت بورس نیز تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد.

نماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی، افزود: براساس آئین نامه داخلی مجلس بعد از ارجاع  این دو طرح تحقیق و تفحص به کمیسیون تخصصی و طی مراحل مربوطه، گزارش تحیق و تفحص‌ها در صحن علنی مجلس رای گیری خواهد شد.

بر اساس ماده 198آئین نامه داخلی مجلس، هرگاه نماینده‌ای، تحقیق و تفحص در هر یک از امور کشور را لازم بداند تقاضاى خود را به‌صورت کتبی به هیأت رئیسه مجلس تسلیم نموده و هیأت‏رئیسه ظرف چهل و هشت ساعت آن را به کمیسیون تخصصى ذى‏ربط جهت رسیدگى ارجاع مى‏نماید. کمیسیون موظف است حداکثر ظرف دوهفته از تاریخ وصول، اطلاعاتى را که در این زمینه کسب نموده در اختیار متقاضى یا متقاضیان قرار دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet