روز مجلس
1391/04/16 10:08:16
سرویس استان ها
نماینده اردستان در مجلس اعلام کرد:

اختصاص تسهیلات 7 هزار و 200 میلیارد تومانی به بخش کشاورزی

نماینده مردم اردستان در مجلس نهم گفت: ۷ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بخش کشاورزی با نرخ ۷درصد باید به کشاورزان پرداخت شود.
اختصاص تسهیلات 7 هزار و 200 میلیارد تومانی به بخش کشاورزی نماینده مردم اردستان در مجلس نهم گفت: 7 هزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات بخش کشاورزی با نرخ 7درصد باید به کشاورزان پرداخت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/4400.jpg اختصاص,تسهیلات,7,هزار,و,200,میلیارد,تومانی,به,,بخش,کشاورزی Icana

احمد بخشایش اردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با تعطیلی  بنگاه‌های اقتصادی به دلیل عدم اعتبارات مالی، گفت: این وضعیت در حوزه انتخابیه بنده نیز وجود دارد.  

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی  در رابطه با مشکلات مالی بنگاه‌های اقتصادی افزود: با توجه به این‌که لایحه بودجه امسال دیر توسط دولت به مجلس ارائه شد و پس از انتخابات به تصویب رسید ابلاغ آن نیز دیر تر انجام گرفت؛ ضمن این‌که رئیس جمهور نیز درباره لایحه بودجه انتقاداتی در رابطه با تغییر بندهایی از آن داشتند.

وی تصریح کرد: لذا طبیعی است که تسهیلات در قالب تکلیفی واختیاری با این شرایط دیرتر به دست برسد.

اردستانی   با بیان این‌که 7 هزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات بخش کشاورزی با نرخ 7درصد باید به کشاورزان پرداخت شود، گفت: قانون هدمندی یارانه‌ها در فاز دوم اجرا شود باید به مرغداری ها و صنایع مرغ و تخم مرغ رسیدگی شود در این صورت شرایط برای کشاورزان و مرغداران منطقه ما نیز بهتر می‌شود.

وی در ادامه با بیان این که 40 هزار میلیارد تومان برای وام اشتغال اختصاص داده شده است، گفت: هنوز وام اشتغال به جوانان پرداخت نشده است.

نماینده مردم اردستان در مجلس با اشاره به این که 2 هزار میلیارد تومان برای وام بیکاری اختصاص داده شده است، اظهارداشت: در صورت تحقق وعده‌ها وضعیت اقتصاد و معیشت مردم اردستان نیز بهتر می‌شود. /

پایان پیام

  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet