هدر اصلی
1391/04/16 10:02:33
سرویس استان ها
امامی :

تزریق منابع مالی زیر پوست بنگاه‌های اقتصادی سودآور

نماینده شهرستان گرگان و آق‌قلا درمجلس نهم با بیان این‌که بنگاه‌های اقتصادی با مشکلات جدی مواجه شده‌اند، گفت: منابع مالی را به بنگاه‌های اقتصادی سودآور اختصاص دهیم.
تزریق منابع مالی زیر پوست بنگاه‌های اقتصادی سودآور نماینده شهرستان گرگان و آق‌قلا درمجلس نهم با بیان این‌که بنگاه‌های اقتصادی با مشکلات جدی مواجه شده‌اند، گفت: منابع مالی را به بنگاه‌های اقتصادی سودآور اختصاص دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/19211.jpg تزریق,منابع,مالی,زیر,پوست,بنگاه‌های,اقتصادی,سودآور Icana

عیسی امامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با تأکید بر این‌که اقدامات دولت  در زمینه بنگاه‌های اقتصادی وسیع و متحولانه‌ بوده است، گفت: علی رغم اقدامات مؤثر هنوز بنگاه‌های اقتصادی با مشکلاتی مواجه هستند.

نماینده شهرستان گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: از جنبه اقتصادی این‌ پروژه‌ها دچار یک سری مشکلات جدی شده اند ضمن این که در زمینه تأمین سرمایه در گردش نیاز به نگاه ویژه‌ای وجود دارد.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود منابع مالی بانک‌ها گفت: با توجه به این‌که کمبود اعتبارات بانکی مشکل جدی محسوب می‌شود باید بر اساس اولویت اقدام شود.

وی با اشاره به تعطیلی برخی بنگاه‌های اقتصادی در گرگان گفت: با مسئولان شرکت‌های شهرک‌های صنعتی و با مدیران محلی به یک سری جمع‌بندی‌ رسیده‌ایم ضمن این‌که یک سری کمک ها از ناحیه بانک‌ها در حد توان صورت گرفته که کافی نیست.  

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: البته تزریق منابع مالی به برخی بنگاه‌ها اقتصادی که تعطیل و توجیه اقتصادی ندارند، اقدام خوبی نیست.

امامی متذکر شد: این اقدام هزینه ها را بالامی برد و ضرورتی به انجام چنین کارهایی وجود ندارد؛ باید برای تزریق بودجه، بنگاه‌های اقتصادی اولویت بندی شوند.

وی با اشاره به این‌که بنگاه‌های اقتصادی سودآور و اقتصادی به منابع مالی نیاز جدی دارند، گفت: باید این منابع مالی محدود با برنامه در اختیار بنگاه‌های اقتصادی قرار داده شود.   

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:تقاضا زیاد و منابع مالی محدود است لذا نیاز به مدیریت است.  

نماینده مردم گرگان و آق‌قلادر مجلس اظهار داشت: توانایی افراد در بنگاه‌های اقتصادی و تصمیم‌ گیری‌های آنها همچنین نقش سرمایه گذاران در این رابطه بسیار مهم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet