خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1391/04/13 16:52:57
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی شد:

واردات محصولات کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی واگذار شد

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس به جزئیات جلسه امروز سه شنبه ۱۳ تیر کمیسیون کشاورزی اشاره کرد و گفت: در جلسه امروز، طرح انتزاع اختیارات و وظایف بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد کشاورزی، با حضور معاونین این دو وزارتخانه مورد بررسی قرار گرفت.
واردات محصولات کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی واگذار شد سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس به جزئیات جلسه امروز سه شنبه 13 تیر کمیسیون کشاورزی اشاره کرد و گفت: در جلسه امروز، طرح انتزاع اختیارات و وظایف بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد کشاورزی، با حضور معاونین این دو وزارتخانه مورد بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/968.jpg واردات,محصولات,کشاورزی,به,وزارت,جهاد,کشاورزی,واگذار,شد Icana

عباس پاپی زاده بالنگان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: بر اساس بند یک طرح انتزاع اختیارات و وظایف بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد کشاورزی، این اختیارات در حوزه واردات محصولات کشاورزی جهت تعاملات بیشتر و همین طور تعدیل قیمت این محصولات در بازار به وزارت جهاد کشاورزی واگذار شد.

یادآورمیشود، یک فوریت طرح انتزاع اختیارات و وظایف بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد کشاورزی در جلسه علنی روز یکشنبه 11 تیر مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet