هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی شد:

واردات محصولات کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی واگذار شد

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس به جزئیات جلسه امروز سه شنبه 13 تیر کمیسیون کشاورزی اشاره کرد و گفت: در جلسه امروز، طرح انتزاع اختیارات و وظایف بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد کشاورزی، با حضور معاونین این دو وزارتخانه مورد بررسی قرار گرفت.
سه‌شنبه 13 تیر 1391 ساعت 16:52
واردات محصولات کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی واگذار شد سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس به جزئیات جلسه امروز سه شنبه 13 تیر کمیسیون کشاورزی اشاره کرد و گفت: در جلسه امروز، طرح انتزاع اختیارات و وظایف بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد کشاورزی، با حضور معاونین این دو وزارتخانه مورد بررسی قرار گرفت. http://cdn.icana.ir/d/019/968.jpg واردات,محصولات,کشاورزی,به,وزارت,جهاد,کشاورزی,واگذار,شد Icana

عباس پاپی زاده بالنگان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: بر اساس بند یک طرح انتزاع اختیارات و وظایف بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد کشاورزی، این اختیارات در حوزه واردات محصولات کشاورزی جهت تعاملات بیشتر و همین طور تعدیل قیمت این محصولات در بازار به وزارت جهاد کشاورزی واگذار شد.

یادآورمیشود، یک فوریت طرح انتزاع اختیارات و وظایف بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهاد کشاورزی در جلسه علنی روز یکشنبه 11 تیر مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است.

پایان پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000