هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس:

بیمه کارگزاران مخابرات روستایی پی‌گیری می‌شود

سرویس کمیسیون ها
امیر حسین قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه باید کارگزاران مخابرات روستایی تحت پوشش بیمه قرار بگیرند، گفت: موضوع بیمه کارگزاران مخابرات روستایی و برخورداری آنها از حقوق مندرج در قانون کار و تامین اجتماعی در کمیسیون اجتماعی مجلس پی‌گیری می‌شود.
سه‌شنبه 13 تیر 1391 ساعت 17:30
بیمه کارگزاران مخابرات روستایی پی‌گیری می‌شود امیر حسین قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه باید کارگزاران مخابرات روستایی تحت پوشش بیمه قرار بگیرند، گفت: موضوع بیمه کارگزاران مخابرات روستایی و برخورداری آنها از حقوق مندرج در قانون کار و تامین اجتماعی در کمیسیون اجتماعی مجلس پی‌گیری می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/12303.jpg بیمه,کارگزاران,مخابرات,روستایی,پی‌گیری,می‌شود Icana

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در مورد نشست عصر امروز(سه‌شنبه سیزدهم تیر) این کمیسیون اظهار داشت: مساله بیمه کارگزاران مخابرات روستایی از مجلس هفتم مطرح است و به رغم تصویب قانون در این زمینه، هنوز افراد مشغول در دفاتر مخابرات روستایی از بیمه برخوردار نیستند.

نماینده مردم مشهد وکلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز کمیسیون اجتماعی مقرر شد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گزارشی در مورد بیمه کارگزاران مخابرات روستایی به این کمیسیون ارائه دهد و نمایندگان هم موضوع بیمه این افراد را پی‌گیری خواهند کرد.

وی در مورد تامین منابع مالی بیمه کارگزاران مخابرات روستایی نیز افزود: این منابع یا باید از طریق شرکت مربوطه و یا از اعتبارات مندرج در بودجه تامین شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ارائه گزارش توسط رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران را دیگر دستور کار این کمیسیون اعلام کرد و گفت: پس از ارائه گزارش مهندس زریبافان، نمایندگان مجلس مطالبی را در ارتباط با امور مربوط به ایثارگران و شهدا مطرح کردند که مقرر شد در یک جلسه کارگروهی به صورت مفصل این مسائل مورد بررسی قرار بگیرد. /

پایان پیام 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار