هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقشه راه کارگروه انرژی اتمی تبیین شد؛

دیدار اعضای کمیسیون انرژی با رئیس و اعضای سازمان انرژی اتمی

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از دیدار اعضای کمیسیون متبوعش با رئیس و اعضای سازمان انرژی اتمی کشور، در نشت امروز این کمیسیون خبر داد.
سه‌شنبه 13 تیر 1391 ساعت 18:23
دیدار اعضای کمیسیون انرژی با رئیس و اعضای سازمان انرژی اتمی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از دیدار اعضای کمیسیون متبوعش با رئیس و اعضای سازمان انرژی اتمی کشور، در نشت امروز این کمیسیون خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/10685.jpg دیدار,اعضای,کمیسیون,انرژی,با,رئیس,و,اعضای,سازمان,انرژی,اتمی Icana

حسین امیری خامکانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره نشست امروز(13 تیرماه) کمیسیون انرژی، گفت: در نشست امروز، اعضا و رئیس سازمان انرژی اتمی کشور برای آشنایی بیشتر با نمایندگان به محل کمیسیون آمدند و نشست مشترکی با اعضای کمیسیون انرژی برگزار کردند.

نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی افزود: عرف بر این است که وقتی مجلس جدید شکل می‌گیرد کمیسیون‌ها برای آشنایی بیشتر با دستگاه‌های مرتبط جلسه برگزار می‌کنند و اسباب آشنایی بیشتر را فراهم می‌کنند.

وی ادامه داد: پس از این دیدار، اعضای کمیسیون انرژی دستور کار هفته‌های آینده و کارگروه‌های این کمیسیون را چک کردند.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون انرژی مجلس نهم کارگروهی ویژه به نام کارگروه انرژی اتمی تشکیل داده است که حضور اعضای سازمان انرژی اتمی در نشست امروز به تقویت برنامه‌های این کمیته و همانگی بیشتر کمک می‌کند.

همچنین کارگروه‌های نفت و گاز، نیرو و ساخت داخل از دیگر کارگروه‌های تشکیل شده در کمیسیون انرژی هستند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000