انتخابات ریاست جمهوری
1391/04/14 10:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

رزمایش"پیامبر اعظم 7"، تابلوی تمام نمای اقتدار ایران است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۷ گفت: از این رزمایش اقتدار و توان جمهوری اسلامی ایران در دفاع از ارزش های حیاتی کشور به نمایش گذاشته شد.
رزمایش"پیامبر اعظم 7"، تابلوی تمام نمای اقتدار ایران است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم (ص) 7 گفت: از این رزمایش اقتدار و توان جمهوری اسلامی ایران در دفاع از ارزش های حیاتی کشور به نمایش گذاشته شد. https://cdn.icana.ir/d/019/9979.jpg رزمایش"پیامبر,اعظم,7"،,تابلوی,تمام,نمای,اقتدار,ایران,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس  با اشاره به برگزاری رزمایش پیامبر اعظم (ص) 7 ،به باشگاه خبرنگاران گفت:این رزمایش یکی از رزمایش های هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که در سطح وسیعی در حال انجام است.
وی در ادامه افزود:دراین رزمایش نیروی هوافضا و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر شلیک ده ها فروند موشک با بهره گیری از هواپیمای بدون سرنشین عملیات همزمانی را بااهدافی که از پیش تعیین شده بود به اجرا در آوردند.
عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه رزمایش پیامبر اعظم (ص) 7 توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران رابه نمایش می گذارد، اظهار داشت: سپاه پاسداران در این رزمایش نشان داد که می تواند به هر اقدامی که قصد ناآرام کردن محدوده مرزی ایران داشته باشد قاطعانه پاسخ دهد.
کوثری با بیان اینکه پیام این رزمایش صلح و دوستی برای همسایگان ایران است،گفت:‌پیام این رزمایش به کشورهای فرامنطقه ای این است که اگر بخواهند کوچکترین خطا و اقدامی را،علیه محدوده مرزی ایران صورت دهند؛در کوتاهترین زمان ضربات مهلکیبر پیکره آنها وارد خواهد شد و آنها را رها نخواهد کرد.
عضو کمیسیونامنیت ملی با بیان اینکه این رزمایش نشان از آمادگی کامل و سریع وهمچنین تجهیزات بسیار مناسب سپاه پاسداران دارد،خاطرنشان کرد:این رزمایش اقتدار و توان ملت ایران در دفاع از ارزش های سیاستی خود را به نمایش گذاشت./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet