آغاز هفته وحدت
1391/04/14 13:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

ضربه ای که مدیران اداری در پست های صنعتی می زنند

سید ناصر موسوی لارگانی گفت:متاسفانه در این مدت بسیاری از افراد به صورت غیر مرتبط و در پستهایی که هیچگونه تخصص و تجربه ای در آن نداشته اند به کار گرفته شده اند که این ضعف دولت را در انتصاب مدیران نشان می دهد.
ضربه ای که مدیران اداری در پست های صنعتی می زنند سید ناصر موسوی لارگانی گفت:متاسفانه در این مدت بسیاری از افراد به صورت غیر مرتبط و در پستهایی که هیچگونه تخصص و تجربه ای در آن نداشته اند به کار گرفته شده اند که این ضعف دولت را در انتصاب مدیران نشان می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/13503.jpg ضربه,ای,که,مدیران,اداری,در,پست,های,صنعتی,می,زنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی  با انتقاد از انتصاب افراد ناکارآمد و غیر مرتبط در پستهای دولتی به مجلس نیوز ،گفت: اکنون مشاهده می کنیم که ریاست ایمیدرو به فردی سپرده شده که در گذشته معاون مالی -اداری بوده و این فرد هرگز نمی تواند مشکلات بخش معادن کشور را درک کند و یا برای حل آن راهکار بیندیشد.
سید ناصر موسوی لارگانی با انتقاد شدید از به کارگیری افراد غیر مرتبط در پستهای مهم دولتی در دولت نهم و دهم گفت:متاسفانه در این مدت بسیاری از افراد به صورت غیر مرتبط و در پستهایی که هیچگونه تخصص و تجربه ای در آن نداشته اند به کار گرفته شده اند که این ضعف دولت احمدی نژاد را در انتصاب مدیران نشان می دهد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) ،  با اشاره به اینکه ایمیدرو به معنای سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران است گفت: متاسفانه اکنون در این مقام فردی منصوب شده که در گذشته کار مالی اداری انجام میداده و اکنون سوال ما از وزیر صنعت و معدن و تجارت این است که این آقا چه سنخیتی با این پست دارد.
نماینده فلاورجان با تاکید بر اینکه نه تنها در مورد رییس ایمیدرو بلکه در موارد بسیار دیگر هم میشود اشاره کرد که افراد سر جای خودشان نیستند گفت: متاسفانه افراد بر اساس سلیقه و برخی مواقع لابی گری ها انتخاب میشوند که این به اصل هدف آن سازمان ضربه میزند.
وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر افراد تحصیل کرده زیادی در رشته معدن و صنایع داریم که میتوانند ایمیدرو را مدیریت کنند گفت: وقتی این گونه افراد هستند جا ندارد که ما از مدیر مالی اداری در این جایگاه استفاده کنیم.
موسوی لارگانی افزود:البته افرادی هم هستند که رشته مرتبط با پست شان ندارند و شاید مدیریت بالای آنها بتواند کارساز باشد اما به ندرت پیش می آید کسی که رشته اش با پستی که گرفته مرتبط نباشد و اطلاعاتی در آن زمینه ندارد بتواند موفق باشد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد شدید از وزیر صنعت و معدن و تجارت گفت: با نگاه به انتصابهای صورت گرفته در این وزارتخانه شاهد این هستیم که متاسفانه بسیاری از مدیران و معاونان فعلی از وزارت بازرگانی سابق بوده اند و اکنون در جایگاهای صنعتی قرار گفته اند و این به صنعت کشور ضربه میزند.
موسوی لارگانی تاکید کرد:در این زمینه بهتر بود که از افراد خبره در رشته صنعت و معدن برای جایگاه ایمدرو استفاده می کردند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet