روز مجلس
1391/04/14 12:07:57
سرویس صحن
موسوی لارگانی در نطق میان دستور:

زاینده رود از بی‌تدبیری مرد

نماینده مردم فلاورجان گفت: مردم روستاهای فلاورجان علی رغم افتتاح پروژه های آبرسانی و پرداخت هزینه هنوز از آب‌های آلوده و آب چاه ها استفاده می کنند.
زاینده رود از بی‌تدبیری مرد نماینده مردم فلاورجان گفت: مردم روستاهای فلاورجان علی رغم افتتاح پروژه های آبرسانی و پرداخت هزینه هنوز از آب‌های آلوده و آب چاه ها استفاده می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/4344.jpg زاینده,رود,از,بی‌تدبیری,مرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید ناصر موسوی لارگانی  نماینده فلاورجان در نطق میان دستور جلسه علنی امروز (چهارشنبه 14 تیر) مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم منطقه فلاورجان با مشکلات بسیاری مواجه هستند، اعلام کرد: مسئولان اجرایی نسبت به مشکلات مردم منطقه فلاورجان بی تفاوت هستند.

وی با اشاره به اینکه فلاورجان منطقه ای در نزدیکی شهر اصفهان است، تصریح کرد: مناطق مختلف فلاورجان از آب و شبکه فاضلاب محروم است و کوچه های روستاها و این شهر خاکی است و منطقه فاقد آب آشامیدنی است.

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه روستاهای این منطقه که در مجاورت شهر اصفهان قرار دارند از شبکه فاضلاب محروم هستند، بیان کرد: کشاورزان شهرستان که همگی از حق قانونی خود یعنی استفاده از آب زاینده رود به دلایل واهی منع شده اند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس نهم گفت: مردم و باغداران این منطقه که با زحمت باغداری کرده اند در عرض یک سال شاهد نابودی حاصل عمر خود بوده اند.

وی مطرح کرد: مردم این منطقه چند سالی است به دلیل بی آبی از کشاورزی محروم شده اند.

لارگانی خطاب به نامجو وزیر نیرو گفت: چرا منابع آب در استان اصفهان مدیریت نمی شود و چرا پروژه های آبرسانی 20 سال زمان می برد و چرا همزمان با فرا رسیدن فصل گرما زاینده رود را بر روی مردم منطقه بستید؟!

وی با بیان اینکه زنده رود مرد از بس که بی تدبیری است، اعلام کرد: از وزیر نیرو و سایر همکارانش می خواهم رفتاری در شأن مردم این منطقه داشته باشند.

وی با اشاره به پروژه آبرسانی 15 روستا در منطقه گفت: مردم علی رغم هزینه هایی که برای آب پرداخت می کنند همچنان از آب آلوده و آب چاه استفاده می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet