آغاز هفته وحدت
1391/04/14 13:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو هیئت مؤسس فراکسیون بیداری اسلامی مجلس:

اساسنامه فراکسیون بیداری اسلامی تدوین می شود

نماینده مردم گرگان در خانه ملت گفت: اساسنامه فراکسیون بیداری اسلامی مجلس در جلسه آینده اعضای هیئت مؤسس این فراکسیون تدوین شده و پیش‌بینی می‌شود تا ۲۰۰ نفر از نمایندگان نیز به این فراکسیون اضافه شوند.
اساسنامه فراکسیون بیداری اسلامی تدوین می شود نماینده مردم گرگان در خانه ملت گفت: اساسنامه فراکسیون بیداری اسلامی مجلس در جلسه آینده اعضای هیئت مؤسس این فراکسیون تدوین شده و پیش‌بینی می‌شود تا 200 نفر از نمایندگان نیز به این فراکسیون اضافه شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/13645.jpg اساسنامه,فراکسیون,بیداری,اسلامی,تدوین,می,شود Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام سیدعلی طاهری به فارس گفت:فراکسیون بیداری اسلامی مجلس شورای اسلامی حمایت از جنبش‌های بیداری اسلامی از جمله تونس و ارتباط با آنها را از اهداف خود دانسته و همچنین ارتباط با جامعة‌المصطفی قم با دلیل ارتباط گسترده آن با دانشجویان مسلمان در کشورهای مختلف در دستور کار این فراکسیون خواهد بود.
وی افزود:جواد کریمی قدوسی،سید علی بزرگواری،ناصر سودانی،سید علی طاهری،عباس مقتدایی و علیرضا سلیمی اعضای هیئت مؤسس فراکسیون بیداری اسلامی بوده و تاکنون حدود 90 نفر از نمایندگان به عضویت این فراکسیون در آمده که پیشبینی می‌شود با شروع به کار فراکسیون این تعداد تا 200 نفر افزایش پیدا کند.
عضو هیئت مؤسس فراکسیون بیداری اسلامی ادامه داد: اساسنامه این فراکسیون نیز در اولین جلسه اعضای هیئت مؤسس آن نوشته و تدوین خواهد شد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet