شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیرآبادی در تذکر شفاهی؛

تغییر استاندار قم بدون اطلاع مجمع نمایندگان بود

سرویس صحن
نماینده مردم قم به تغییر استاندار این شهر بدون اطلاع نمایندگان اعتراض کرد و گفت: تغییر استانداری که کار را به نحو احسن انجام می داد ضروری نبود.
چهارشنبه 14 تیر 1391 ساعت 12:29
تغییر استاندار قم بدون اطلاع مجمع نمایندگان بود نماینده مردم قم به تغییر استاندار این شهر بدون اطلاع نمایندگان اعتراض کرد و گفت: تغییر استانداری که کار را به نحو احسن انجام می داد ضروری نبود. http://cdn.icana.ir/d/019/16618.jpg تغییر,استاندار,قم,بدون,اطلاع,مجمع,نمایندگان,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 14 تیر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با بیان اینکه در آستانه میلاد حضرت صاحب عصر (عج) قرار داریم، گفت: قم در این روزها میزبان میلیون ها مشتاق این امام است و مردم عزیز کشورمان در مسجد جمکران حضور پیدا می کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به تغییر استاندار قم اشاره کرد و با انتقاد از این تغییر افزود: تغییر استاندار بدون اطلاع نمایندگان قم انجام گرفت.

وی با دعوت مردم  قم به خویشتنداری کنند و ابراز امیدواری از اینکه استاندار جدید بتواند مشکلات قم را حل کند، گفت: متاسفانه این تغییر بدون اطلاع مجمع نمایندگان قم انجام گرفته و ما به این جابجایی اعتراض داریم.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم با بیان اینکه جابجایی استانداران حق مسلم دولت است، توضیح داد: تغییر استانداری که کار را به نحو احسن انجام می داد و با درک مسائل و مشکلات قم عاملی در جهت انجام پروژه های عمرانی شده بود، نیازی به تغییر نداشت.

امیرآبادی با بیان اینکه قم یکی از مناطق گرمسیری کشور است، توضیح داد: یکی از قول های دولت این بود که تعرفه برق قم را براساس تعرفه برق مناطق گرمسیری محاسبه می کند ولی این کار انجام نشده است و ما درخواست داریم برق قم براساس برق مناطق گرمسیری محاسبه شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000