آغاز هفته وحدت
1391/04/14 12:36:41
سرویس صحن
قاضی پور در تذکر به وزیر آموزش و پرورش؛

تربیت معلمی‌ها، شرکتی‌ها و پیش دبستانی‌ها باید تعیین تکلیف شوند

نماینده مردم ارومیه در مجلس در تذکر به وزیر آموزش و پرورش خواستار تعیین تکلیف سریع نیروهای تربیت معلم، شرکتی و پیش دبستانی شد.
تربیت معلمی‌ها، شرکتی‌ها و پیش دبستانی‌ها باید تعیین تکلیف شوند نماینده مردم ارومیه در مجلس در تذکر به وزیر آموزش و پرورش خواستار تعیین تکلیف سریع نیروهای تربیت معلم، شرکتی و پیش دبستانی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/3980.jpg تربیت,معلمی‌ها،,شرکتی‌ها,و,پیش,دبستانی‌ها,باید,تعیین,تکلیف,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (چهارشنبه 14 تیر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: کل نمایندگان آذربایجان برای احیای فوری دریاچه ارومیه به رئیس جمهور تذکر داده اند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور باید برای انتقال آب به دریاچه ارومیه دستور فوری صادر کند، اضافه کرد: تذکر دوم نمایندگان ارومیه به وزیر راه و شهرسازی این است که چرا پروژه راه آهن ارومیه متوقف شده است.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نهم در تذکر به وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ارومیه تیم فوتبال جوان ندارد، گفت: از وزیر ورزش و جوانان تقاضای اختصاص امتیاز یک تیم فوتبال به استان آذربایجان غربی را داریم.

قاضی پور در تذکر به وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: تعیین تکلیف تربیت معلمی ها، شرکتی ها و پیش دبستانی ها باید هر چه سریعتر انجام بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet