شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

وزیر ورزش و جوانان دربرابرپرسش های فراکسیون ورزش

سرویس فرهنگی
وزیر ورزش و جوانان برای پاسخگویی به مجلس در فراکسیون ورزش حضور یافت.
چهارشنبه 14 تیر 1391 ساعت 16:14
وزیر ورزش و جوانان دربرابرپرسش های فراکسیون ورزش وزیر ورزش و جوانان برای پاسخگویی به مجلس در فراکسیون ورزش حضور یافت. http://cdn.icana.ir/d/019/22051.jpg وزیر,ورزش,و,جوانان,دربرابرپرسش,های,فراکسیون,ورزش Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جلسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی روز گذشته با حضور اعضای هیات رئیسه و تنی چند از اعضای این فراکسیون و دو نفر از اعضای هیات رئیسه مجلس با حضور دکتر عباسی وزیر ورزش و جوانان و برخی معاونان وی تشکیل شد.

دکترنجف نژاد رئیس فراکسیون ورزش در ابتدای این نشست علل اصلی تشکیل جلسه رابررسی وگفت وگو درباره موضوع تعلیق احتمالی فدراسیون های قایقرانی و شنا و نگرانی های موجود در اردوها، برگزاری مجامع فدراسیون های ورزشی المپیکی، قراردادهای بدون لحاظ سقف و نجومی فوتبالیست ها ومساله استیضاح وزیر ورزش برشمرد.

درادامه  حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی توضیح کاملی از شرایط موجود و نگرانی مجلس و مردم از تعلیق احتمالی ورزشکاران فدراسیون های قایقرانی و شنا در بازی های المپیک ارائه کرد.بعد از اظهار نظر اعضای فراکسیون، دکتر عباسی وزیر ورزش و جوانان که جهت پاسخگویی به سوالات اعضای فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در این جلسه حضور یافته بود  در خصوص مسائل و مشکلات مطروحه صحبت کرد.

وی در ادامه متعهد شد تیم ایران با ترکیب کامل به المپیک برود ووزارت ورزش وجوانان برای رفع دغدغه های مردم و جامعه ورزشی تلاش کند . دکتر عباسی تعامل با مجلس راسرلوحه کارهای وزارت ورزش دانست و مقرر شد مجامع فدراسیون های المپیکی تا پایان المپیک برگزار نگردد.

وی اشاره کرد، موضع وزارت ورزش در خصوص پرداخت پول های بی حساب و کتاب در فوتبال نیز همچون مجلس ، مخالف جدی با این روند است و ضمن اعلام این مطلب که این وزارتخانه قبلاً به فدراسیون و سازمان لیگ در این مورد اعتراض کرده است، متعهد شد  موضع رسمی و شفاف خود را اعلام کرده و پیگیری جدی در خصوص برخورد با متخلفان را در دستور کار خود قرار دهد.

با توجه به درپیش بودن المپیک و مشکلات احتمالی روانی حادث شده در جامعه و جامعه ورزش، موضوع استیضاح منتفی شد و مقرر شد  مجلس با قاطعیت تا المپیک از جامعه ورزشی حمایت نماید.

موضوع سرکشی و توجه به اردوی المپیکی ها نیز در دستور کار وزیر و فراکسیون ورزش مجلس قرار گرفت و مقرر شد از کشتی و دیگر ورزش های المپیکی نیز به نحو مطلوب حمایت شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000