آغاز هفته وحدت
1391/04/16 11:11:00
سرویس سیاسی
ابوترابی فرد تأکید کرد:

تقویت استفاده از نخبگان در عرصه‌های مدیریتی کشور

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی،با تاکید بر اینکه نخبگان نباید از صحنه تصمیم گیری‌های کشور کنار گذاشته شوند، گفت:قوا باید تلاش کنند و رویکرد جذب و استفاده از نظرات نخبگان را ارتقا دهند.
تقویت استفاده از نخبگان در عرصه‌های مدیریتی کشور نائب رئیس مجلس شورای اسلامی،با تاکید بر اینکه نخبگان نباید از صحنه تصمیم گیری‌های کشور کنار گذاشته شوند، گفت:قوا باید تلاش کنند و رویکرد جذب و استفاده از نظرات نخبگان را ارتقا دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/19163.jpg تقویت,استفاده,از,نخبگان,در,عرصه‌های,مدیریتی,کشور Icana

محمد حسن ابوترابی فرد در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه نخبگان نباید از صحنه تصمیم گیری‌های کشور کنار گذاشته شوند، گفت: استفاده از نقطه نظرات اهل نظر و فکر یکی از مهمترین مسائلی است که باید به آن توجه کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، استفاده از نظرات اهل اندیشه را به نفع فضای کشور خواند و افزود: مدیران با تجربه باید در کارها گماشته شوند.

وی، با تاکید بر استفاده از کسانی که دانش و تجربه را در کنار هم دارند، درباره  ضرورت وجود این رویکرد در قوا، گفت:  قوا باید تلاش کنند و رویکرد جذب و استفاده از نظرات نخبگان را ارتقا دهند.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، با یادآوری انتقادات مطرح شده درباره رویکرد دولت نسبت به فقدان استفاده از نظرات کارشناسان و نخبگان، با بیان اینکه نخبگان از صحنه مدیریتی یا مشورتی کشور حذف نشده‌اند، توضیح داد: درحال حاضر مدیران کشور افرادی تحصیل کرده هستند که در سطوح مختلف علمی و اجرایی قرار دارند، اما هر قدر از ظرفیت علمی کشور بیشتر استفاده کنیم موفقیت بیشتری نصیب کشور می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet