آغاز هفته وحدت
1391/04/16 09:39:40
سرویس فرهنگی

تبادل اسناد پارلمانی بین آرشیو مجلس و آستان قدس رضوی

مرکز اسناد کتابخانه مجلس شورای اسلامی و آستان قدس رضوی، اسناد قابل توجهی با موضوع تاریخ مجلس را مبادله کردند.
تبادل اسناد پارلمانی بین آرشیو مجلس و آستان قدس رضوی مرکز اسناد کتابخانه مجلس شورای اسلامی و آستان قدس رضوی، اسناد قابل توجهی با موضوع تاریخ مجلس را مبادله کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/1389.jpg تبادل,اسناد,پارلمانی,بین,آرشیو,مجلس,و,آستان,قدس,رضوی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی ططری، مدیر مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی از تبادل اسناد قابل توجهی با موضوع تاریخ مجلس بین آرشیوهای مجلس و آستان قدس رضوی خبر داد.

وی بیان کرد: یکی از برنامه‌های پیش‌بینی شده در مرکز اسناد مجلس، تبادل اسناد پارلمانی با دیگر مراکز آرشیوی است؛ به نحوی که در گام نخست، این مبادلات با مرکز اسناد آستان قدس رضوی صورت گرفت و روگرفت حدود سه هزار برگ اسناد پارلمانی به مجلس منتقل شد.

وی اضافه کرد: در مقابل، روگرفت پنج هزار برگ اسناد دوره دوم و سوم مجلس شورای ملی با موضوع ایالت خراسان به آرشیو آستان قدس رضوی تحویل داده شد.

ططری افزود: در ادامه این مبادلات، مقرر شد تصویری از کلیه اسناد موجود در آرشیو مجلس با موضوع ایالت خراسان به آرشیو آستان قدس رضوی تحویل داده شود که از جمله اسناد مهم آن می‌توان به اسناد نادعلی کریمی، نماینده دوره هفدهم کرمانشاه در مجلس شورای ملی اشاره کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet