هدر اصلی
1391/04/15 10:36:00
سرویس سیاسی
صالحی در جمع خبرنگاران:

اسلامیسم دارد جای خودش را در جهان پیدا می‌کند

وزیر امور خارجه با اشاره به تفاوت جایگاه اسلام با مکاتب بشری، گفت: هم اکنون اسلامیسم دارد جای خودش را در جهان پیدا می‌کند.
اسلامیسم دارد جای خودش را در جهان پیدا می‌کند وزیر امور خارجه با اشاره به تفاوت جایگاه اسلام با مکاتب بشری، گفت: هم اکنون اسلامیسم دارد جای خودش را در جهان پیدا می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/1288.jpg اسلامیسم,دارد,جای,خودش,را,در,جهان,پیدا,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی‌اکبر صالحی در حاشیه هشتمین همایش بین‌المللی دکترین مهدویت در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه مهدویت در جامعه امروز دیگر مهجور نیست، افزود:‌ ایمان به حجت، ریشه در قرآن دارد و صبر و انتظار هم از همین ایمان نشات می‌گیرد.

وی با بیان اینکه اسلام محرک رشد بشریت است، یاد آور شد: مهدویت در تمام ادیان به نوعی بیان شده است و امیدواریم بتوانیم با تکیه بر این نقطه مشترک در جهان به مسیر خود ادامه دهیم.

صالحی با بیان اینکه برای شناساندن اسلام در کل جهان مسئولیت‌هایی داریم، تاکید کرد: اسلام به عنوان محرک رشد بشری، خود همچنان در بین جوامع مختلف، در حال رشد است.

وزیر امور خارجه با اشاره به تفاوت جایگاه اسلام با مکاتب بشری، افزود: اسلامیست جای خودش را در جهان پیدا می‌کند و تمام مذاهب دیگر در حال نابودی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet