آغاز هفته وحدت
1391/04/15 11:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ندیمی:

سربازان گمنام امام زمان به حفظ انقلاب و نظام فکر می‌کنند

نماینده لاهیجان و سیاهکل با بیان اینکه سربازان امام زمان (عج)زندگی پرمخاطره و پردردسری را دارند گفت: این دسته افراد تنها و تنها به یک چیز فکر می‌کند و آن حفظ انقلاب و ادامه حکومت دینی است.
سربازان گمنام امام زمان به حفظ انقلاب و نظام فکر می‌کنند نماینده لاهیجان و سیاهکل با بیان اینکه سربازان امام زمان (عج)زندگی پرمخاطره و پردردسری را دارند گفت: این دسته افراد تنها و تنها به یک چیز فکر می‌کند و آن حفظ انقلاب و ادامه حکومت دینی است. https://cdn.icana.ir/d/019/20958.jpg سربازان,گمنام,امام,زمان,به,حفظ,انقلاب,و,نظام,فکر,می‌کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ایرج ندیمی با تقدیر از سربازان گمنام امام زمان که در سخت‌ترین شرایط براساس اعتقادات خود و برای حفظ امنیت و آرامش مردم کار کرده‌‌اند به مهر،گفت:‌ما در وزارت اطلاعات با مجموعه‌ای از آدم ها روبرو هستیم که این دسته تنها و تنها به یک چیز فکر می‌کند و آن حفظ انقلاب و ادامه حکومت دینی است.

وی ادامه داد: ‌آ‌نها به حفظ نظام جمهوری اسلامی بها می‌دهد و دنبال نام‌آوری نیستند و خطر کردن هم برای آنها جزئی از زندگی حساب می‌شود.

ندیمی خاطرنشان کرد: آنها به لحاظ نوع شغل و امکان شناسایی همواره خطر می‌کند و یکی از مسایل اساسی که انقلاب ما را سی و چند سال است حفظ کرده و امنیت را در کشور حاکم کرده است مدیون نوع عملکرد و کارکرد سربازان امام زمان است.
وی گفت:‌ بخش عمده‌ای از سربازان امام زمان زندگی پرمخاطره و پردرسری دارند و معتقدم این مجموعه در کشور نیازمند حمایت‌های ویژه است زیرا امنیت و ادامه فعالیت ما منوط به تداوم فعالیت آنها است.
نماینده لاهیجان گفت: در داستان هسته‌ای واقعاً کارکرد وزارت اطلاعات اطمینان ایجاد کرد شاید اتفاقاتی در این حوزه رخ دهد اما تداوم این اتفاقات را سربازان گمنام قطعاً شناسایی می‌کند. همچنان که در قضیه دستگیری ریگی و ضاربان دانشمندان هسته‌ای از جهات مختلف مورد اعجاب مجموعه‌های متناظر جهانی شدیم. به طوری که باورشان نبود به سرعت بتوانیم ریگی و عوامل ترور دانشمندان هسته‌آی را دستگیر کنیم./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet