آغاز هفته وحدت
1391/04/15 17:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

به دنبال آنیم تا دولت را قانون محور کنیم

طبق گزارشی که مجلس داد مشخص شده تنها ۲۵ درصد از قانون برنامه چهارم اجرایی شده است،اگر بنا باشد به علت اجرا نکردن قوانین از سوی دولت همین اتفاق برای برنامه پنجم بیفتد،مشکلات دو چندان خواهد شد.
به دنبال آنیم تا دولت را قانون محور کنیم طبق گزارشی که مجلس داد مشخص شده تنها 25 درصد از قانون برنامه چهارم اجرایی شده است،اگر بنا باشد به علت اجرا نکردن قوانین از سوی دولت همین اتفاق برای برنامه پنجم بیفتد،مشکلات دو چندان خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/21830.jpg به,دنبال,آنیم,تا,دولت,را,قانون,محور,کنیم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛غلامرضا کاتب عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی)،گفت: در بحث اقتصادی زیاد مطلوب نیستیم؛ اگر طبق فرمایش رییس مجلس هدفمندی یارانه ها مرحله به مرحله انجام می شد و دولت این بحث را اجرایی می کرد ، حتما وضع از این بهتر بود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت)، افزود: مجلس در تلاش است تا مشکلات اقتصادی را بر طرف کند؛ در سال تولید ملی یکی از نگاه های ما در مجلس به سمت تولید است و در تلاشیم تا سهم بخش تولید وصنعت که دولت مکلف به پرداخت آنهاست، هر چه زودتر محقق شود.

عضو کمیسیون برنامه،بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یقینا اگر تمامی قوانین بودجه بر اساس اهداف برنامه شکل بگیرد ، مشکلات کمتر می شود ؛ در کمیسیون برنامه و بودجه شدیدا دنبال این موارد هستیم تا دولت را قانون را محور کنیم که اگر این اتفاق بیفتد ، شک نداریم که بسیاری از مشکلات اقتصادی مرتفع می شود.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در خاتمه گفت: طبق گزارشی که مجلس داد مشخص شده تنها 25 درصد از قانون برنامه چهارم اجرایی شده است، اگر بنا باشد به علت اجرا نکردن قوانین از سوی دولت همین اتفاق برای برنامه پنجم بیفتد ، مشکلات دو چندان خواهد شد./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet