آغاز هفته وحدت
1391/04/15 09:48:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

وظیفه مجلس حمایت از تولید و صنعت است

آنچه در مجلس وظیفه ما است حمایت از بخش تولید و صنعت است که در بوجه امسال نیز پیش بینی شده است؛اینها را پیگیری کنیم و دولت نیز باید به تعهداتش عمل کند تا تولید به ثمر و نتیجه برسد.
وظیفه مجلس حمایت از تولید و صنعت است آنچه در مجلس وظیفه ما است حمایت از بخش تولید و صنعت است که در بوجه امسال نیز پیش بینی شده است؛اینها را پیگیری کنیم و دولت نیز باید به تعهداتش عمل کند تا تولید به ثمر و نتیجه برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/16162.jpg وظیفه,مجلس,حمایت,از,تولید,و,صنعت,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عزیز اکبریان به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی)،گفت:ما مشکلاتی در خودرو سازی داریم که از جمله آن نقدینگی است و بحث تحریم و قیمت ارز نیز بر خودرو سازی داخلی ما تاثیر گذاشته است ، اما با این اوصاف نمی توان گفت اگر همه مشکلات هم مرتفع شود ،  خودرو سازی ایران می تواند مثلا با هیوندا رقابت کند و یا اگر مشکلات حاضر نیز بر طرف نشود خودرو سازی نابود می شود ؛ هر دوی این جملات جو سازی است .

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) افزود: آنچه در مجلس وظیفه ما است، حمایت از بخش تولید و صنعت است که در بودجه امسال نیز پیش بینی شده است ؛ اینها را پی گیری کنیم و دولت نیز باید به تعهداتش عمل کند تا تولید به ثمر و نتیجه برسد .

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بحثی در باره قطعات چینی بود که شنیده شد قطعات چینی را قطعه سازان داخلی وارد می کنند و با بسته بندی داخل عرضه می کنند تنها در مواردی دیده شده بود که با آنها برخورد شد و نمی توان ادعا کرد تمام قطعات خودرو چینی بوده است.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود:  خودرو سازی ما مشکل دارد و باید تلاش کرد مشکلات را حل کرد ؛ شاید هم در برخی از خودرو سازی ها مشکل مدیریتی داریم ، اما همه مشکلات مدیریتی نیست .

اکبریان در خاتمه گفت:ما پیگیر وضعیت تولید و صنعت هستیم؛ در صنعت رو به جلو حرکت می کنیم اما مشکلات زیاد است./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet