آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

حضور مصر در نشست جنبش عدم تعهد به آینده سیاسی این کشور بستگی دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
وحید احمدی معتقد است که قطعا مصر به عنوان یکی از اعضا جنبش عدم تعهد به نشست تهران دعوت می​شود اما آمدن آنها به شرایط آینده مصر بستگی دارد و خیلی نمی​توان به صورت جدی در این رابطه پیش​بینی کرد.
پنج‌شنبه 15 تیر 1391 ساعت 10:31
حضور مصر در نشست جنبش عدم تعهد به آینده سیاسی این کشور بستگی دارد وحید احمدی معتقد است که قطعا مصر به عنوان یکی از اعضا جنبش عدم تعهد به نشست تهران دعوت می​شود اما آمدن آنها به شرایط آینده مصر بستگی دارد و خیلی نمی​توان به صورت جدی در این رابطه پیش​بینی کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/20780.jpg حضور,مصر,در,نشست,جنبش,عدم,تعهد,به,آینده,سیاسی,این,کشور,بستگی,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نماینده مردم کنگاور درمجلس  درباره آینده رابطه ایران و مصر به خبرآنلاین گفت:رابطه ایران و مصر بعد از پیروزی انقلاب با توجه به وابستگی سران حکومت مصر به استکبار جهانی و با توجه به این که آنها عوامل صهیونیست بودند، رابطه مطلوبی نبود. اما رابطه با ملت مصر رابطه قلبی و معنوی بود.

وی ادامه داد:رابطه دو کشور تا حد دفتر منافع ادامه پیدا کرده بود. اما با توجه به موفقیت هایی که مصر در دو سال گذشته به دست آورده است و در آخرین مرتبه هم موفقیت در انتخابات ریاست جمهوری است، پیش بینی می شود که در آینده رابطه دو کشور ایران و مصر وضعیت بهتری داشته باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره حضور کشور مصر در نشست جنبش عدم تعهد، تصریح کرد: قطعا مصر به عنوان یکی از اعضا جنبش عدم تعهد به نشست تهران، دعوت می شود اما آمدن آنها به شرایط آینده مصر بستگی دارد و خیلی نمی توان به صورت جدی در این رابطه پیش بینی کرد.
احمدی تاکید کرد: به لحاظ سیاسی، محمد مرسی می تواند افکاری تقریبا نزدیک به ایران داشته باشد. چرا که در بسیاری از اهداف مانند حمایت از فلسطین و مبارزه با رژیم اشغالگر قدس با ایران هم نظر است.
گفتنی اس اجلاس سران کشورهای عضو جنبش غیرمتعهدها در دهه اول شهریور امسال در تهران برگزار خواهد شد و ایران برای دوره ای سه ساله ریاست آن را برعهده خواهد گرفت./
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000