آغاز هفته وحدت
1391/04/16 11:11:04
سرویس اقتصادی
حسینی صدر: قیمت های فعلی نسبت به درآمد مردم بالا است

گرانی های فاز دوم قبل از شروع آن به سراغ مردم آمد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از گرانی های فعلی جامعه گفت: گرانی های فاز دوم هدفمندی پیش از اجرای آن به سراغ مردم آمد.
گرانی های فاز دوم قبل از شروع آن به سراغ مردم آمد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از گرانی های فعلی جامعه گفت: گرانی های فاز دوم هدفمندی پیش از اجرای آن به سراغ مردم آمد. https://cdn.icana.ir/d/019/19380.jpg گرانی,های,فاز,دوم,قبل,از,شروع,آن,به,سراغ,مردم,آمد Icana

موید حسینی صدر در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: با توجه به گرانی های اخیر انتظار داریم در فاز دوم هدفمندی شیر و نان و گوشت و خدمات دولتی افزایش قیمت نداشته باشد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که هدفمند سازی یارانه ها بدون افزایش قیمت معنی ندارد، افزود: از دولت انتظار داریم در حال حاضر رفاه عمومی و ساماندهی وضعیت تورم فعلی را در اولویت قرار دهد و بعد با آرامش فاز بعدی هدفمندی را اجرا کند.

حسینی صدر با انتقاد از وضعیت گرانی های فعلی تاکید کرد:در حال حاضر جمعیت انبوهی از کشور زیر خط فقر هستند و مشکلات جدی معیشتی دارند و تقریبا تمامی بخش ها جایی برای افزایش قیمت ندارد.

نماینده مردم خوی و چایپاره در خصوص ادعای وزیر اقتصاد مبنی بر این که در فاز دوم هیچ افزایش قیمتی رخ نخوهد داد، گفت:این که دولت بخواهد قیمت ها را افزایش ندهد و فاز دوم را اجرا کند بیش تر به معما شبیه است مگر این که  در این حوزه های ذکر شده افزایش قیمت نداشته باشیم.

وی تاکید کرد: در حال حاضر قیمت ها نسبت به درآمد مردم ایران بسیار بالا است و به نظر می رسد گرانی فاز دوم قبل از شروع به اجرای این فاز به سراغ مردم آمد.

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس در خصوص اجرای فاز دوم هدفمندی گفت: اجرای فاز دوم در سال جاری خواهد بود چرا که برای این مسئله در بودجه سالانه اعتبار در نظر گرفته شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet