خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1391/04/16 11:31:14
سرویس اقتصادی
قاضی پور:

توزیع یارانه نقدی بدون اجرای فاز دوم هدفمندی غیر قانونی است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر این که دولت در فاز اول هدفمندی بیش از حد مجاز یک مرحله از پنج مرحله قیمت حامل های انرژی را افزایش داد گفت:اگر دولت تصمیمی مبنی بر اجرای فاز دوم در سال ۹۱ ندارد ، نباید در این سال یارانه نقدی نیز توزیع کند.
توزیع یارانه نقدی بدون اجرای فاز دوم هدفمندی غیر قانونی است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر این که دولت در فاز اول هدفمندی بیش از حد مجاز یک مرحله از پنج مرحله قیمت حامل های انرژی را افزایش داد گفت:اگر دولت تصمیمی مبنی بر اجرای فاز دوم در سال 91 ندارد ، نباید در این سال یارانه نقدی نیز توزیع کند. https://cdn.icana.ir/d/019/7762.jpg توزیع,یارانه,نقدی,بدون,اجرای,فاز,دوم,هدفمندی,غیر,قانونی,است Icana

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: مجلس از ابتدای تصویب قانون هدفمندی مخالف اجرای تند این قانون بود اما دولت  فاز اول هدفمندی را با شیب تند اجرا کرد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که دولت باید قانون هدفمندی را در طول پنج سال اجرا می کرد، افزود:پیش از اجرای فاز دوم هدفمندی قیمت ها سرسام آور بالا رفته است و به نظر می رسد دولت نیز تصمیمی برای اجرای فاز دوم ندارد.

قاضی پور با تاکید بر این که توزیع یارانه نقدی در سال جاری منوط به اجرای فاز دوم در این سال است، تصریح کرد: بر اساس قانون دولت در صورتی می تواند یارانه نقدی توزیع کند که اعتبار آن از محل اجرای قانون تامین شده باشد .

وی ادامه داد: در صورتی که دولت تصمیمی برای اجرای فاز دوم هدفمندی در سال جاری ندارد، نباید یارانه نقدی توزیع کند چرا که دولت این یارانه را از محل اعتبار بخش صنعت و تولید بر داشت می کند و آن را به صورت یارانه نقدی توزیع می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet