خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1391/04/16 10:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

برای برقراری ارتباط با مصر عجله نداریم

عملا از زمان فروپاشی رژیم مبارک،رابطه را برقرار شده می دانیم،به این دلیل که به طور مکرر رابط های مصری به ایران آمدند.
برای برقراری ارتباط با مصر عجله نداریم عملا از زمان فروپاشی رژیم مبارک،رابطه را برقرار شده می دانیم،به این دلیل که به طور مکرر رابط های مصری به ایران آمدند. https://cdn.icana.ir/d/019/11820.jpg برای,برقراری,ارتباط,با,مصر,عجله,نداریم Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرکزاری خانه ملت؛ علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران  به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی)،گفت:ما شرایط مصر را کاملا درک می کنیم، این کشور در شرایط ویژه به سر می برد و همچنان در حالت انقلاب است ؛ مجلس مصر را که در واقع محصول انقلاب مصر بود شورای نظامی مصر منحل اعلام کرد و طبیعتا شرایط آنها یک شرایط عادی نیست.
نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی افزود: باید صبر کرد تا دولت مصر تصمیم گیری کند و مستقر شود ما هیچ عجله ای برای ارتقای رابطه رسمی با مصر نداریم ، اما عملا از زمان فروپاشی رژیم مبارک ، رابطه را برقرار شده می دانیم ، به این دلیل که به طور مکرر رابط های مصری به ایران آمدند و ارتباط های مردمی در ارگان های مختلف عملا برقرار شده است.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) تصریح کرد: انتخاب مرسی رویدادی بسیار مبارک برای ملت مصر و جهان اسلام است که در این مصاف سخت موفق شد به عنوان منتخب مردم مصر معرفی شود.
بروجردی با بیان اینکه آنچه در تحولات مصر اهمیت دارد، انتخاب رئیس جمهوری مردمی در مصاف  شرایط سخت بود، گفت: در این مصاف از یک طرف، ملت وانقلابیون مصر قرار داشتند و از طرف دیگر، آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار داشتند که تلاش می کردند تحولات به گونه دیگری رقم بخورد./

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet