آغاز هفته وحدت
1391/04/16 11:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یوسفیان ملا :

وزارت اطلاعات یکی از موفق ترین دستگاه های امنیتی دنیاست

نماینده آمل در مجلس با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان نقش مهمی در حفظ امنیت کشور دارند گفت: با حجم توطئه هایی که علیه کشور می‌شود وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران یکی از موفق ترین دستگاه های امنیتی دنیاست.
وزارت اطلاعات یکی از موفق ترین دستگاه های امنیتی دنیاست نماینده آمل در مجلس با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان نقش مهمی در حفظ امنیت کشور دارند گفت: با حجم توطئه هایی که علیه کشور می‌شود وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران یکی از موفق ترین دستگاه های امنیتی دنیاست. https://cdn.icana.ir/d/019/18704.jpg وزارت,اطلاعات,یکی,از,موفق,ترین,دستگاه,های,امنیتی,دنیاست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عزت‌الله یوسفیان ملا با تقدیر از عملکرد سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات،به مهرگفت:در طول تاریخ هرچه مسایل ضد امنیتی در کشورها به وجود آمده ناشی از بی‌اطلاعاتی از معادلات امنیتی بوده است.

وی افزود:‌ سیستم‌های اطلاعاتی همواره باید با توجه به تکنولوژی و فناوری روز پیش بروند و در این عرصه همه دستگاه‌ها باید به وزارت اطلاعات کمک کنند.

نماینده آمل خاطرنشان کرد: بسیاری از حملاتی که امروز به کشورها می‌شود نیازی به حملات مرزی ندارد بلکه بزرگترین حملات ضد امنیتی امروز از طریق ماهواره ها صورت می‌گیرد. سربازان گمنام امام زمان در این دوره در همه ابعاد ورود پیدا کردند و نقش مهمی در حفظ و امنیت کشور در ابعاد مختلف دارند. اگر پیش از این وزارت اطلاعات صرفاً‌ به امور امنیتی می‌پرداخت امروز عملکرد این وزارتخانه دارای ابعاد مختلف است و حوزه‌های فرهنگی‌، علمی ، اقتصادی و سیاسی را در بر می‌گیرد.
وی افزود: ورود دشمن به هر یک از این حوزه‌ها و لطماتی که می‌تواند وارد کند تا ضربه‌اش از تصرف خاک هم محکم‌تر باشد.
یوسفیان ملا گفت: با توجه به حجم توطئه‌های یکه دشمنان نسبت به کشور ما دارند وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی یکی از موفق‌ترین دستگاه های امنیتی دنیا است که توانسته با عملکرد خود توطئه‌های دشمنان را خنثی و آرامش را در کشور حاکم کند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet