هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی صدر خبرداد:

وزیر نفت برنامه‌های خود برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها را تشریح کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه‌ای که کمیسیون با وزیر نفت داشته وزیر نفت درباره برنامه‌های خود برای بی‌اثر کردن تحریم‌های نفتی توضیح داده است.
جمعه 16 تیر 1391 ساعت 14:44
وزیر نفت برنامه‌های خود برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها را تشریح کرد عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه‌ای که کمیسیون با وزیر نفت داشته وزیر نفت درباره برنامه‌های خود برای بی‌اثر کردن تحریم‌های نفتی توضیح داده است. http://cdn.icana.ir/d/019/1225.jpg وزیر,نفت,برنامه‌های,خود,برای,بی‌اثر,کردن,تحریم‌ها,را,تشریح,کرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ موید حسینی صدردرباره جلسه کمیسیون انرژی با وزیر نفت و رییس پتروشیمی کشور با بیان اینکه در این جلسه درمورد برنامه‌های پتروشیمی وزارت نفت صحبت شد، به ایلنا گفت:انتظار می‌رود که در سال جاری حدود ۱۵ میلیارد دلار صادرات محصولات پتروشیمی داشته باشیم.

عضو کمیسیون صنایع درباره تحریم‌های نفتی علیه کشورمان نیز خاطرنشان کرد: وزارت نفت تلاش خوبی انجام داده است که با جایگزینی مشتری‌ها و تمهیدات خوبی که اندیشیده است تحریم‌های نفتی را بی‌اثر کند و آقای قاسمی در این باره به کمیسیون گزارشی ارائه کرد.
نماینده خوی درباره مسائل پیش آمده در حوزه انتخابیه خوی میان نیروی انتظامی و برخی از ساکنان محلی گفت: پرونده به دادگاه ارجاع شده و هنوز گزارشی در این زمینه دریافت نکرده‌ام.
وی درباره اینکه آیا با وزیر کشور در این راستا دیداری داشته یا خیر، خاطرنشان کرد: با وزیر کشور صحبت کردم و با تمام مسئولین نیز نامه نگاری کردم و امیدوارم هر چه زود‌تر این موضوع حل و فصل شود./
 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000