آغاز هفته وحدت
1391/04/17 08:35:51
سرویس اقتصادی
فرهنگی :مهلت قانونی ارائه شرح وظایف وزارت‌خانه‌ها به پایان رسیده است

تذکر کتبی به رئیس جمهور برای ارائه لایحه شرح وظایف وزارت‌خانه‌ها

عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد: مجلس در تذکری کتبی به رئیس جمهور، تصریح کرد که مهلت قانونی ارائه لایحه شرح وظایف وزارت‌خانه‌هایادغامی به پایان رسیده است و لوایح این وزارت‌خانه‌ها باید هرچه سریع‌تر به کمیسیون اجتماعی ارائه شود.
تذکر کتبی به رئیس جمهور برای ارائه لایحه شرح وظایف وزارت‌خانه‌ها عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد: مجلس در تذکری کتبی به رئیس جمهور، تصریح کرد که مهلت قانونی ارائه لایحه شرح وظایف وزارت‌خانه‌هایادغامی به پایان رسیده است و لوایح این وزارت‌خانه‌ها باید هرچه سریع‌تر به کمیسیون اجتماعی ارائه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/6071.jpg تذکر,کتبی,به,رئیس,جمهور,برای,ارائه,لایحه,شرح,وظایف,وزارت‌خانه‌ها Icana

محمدحسین فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اعلام این خبر که مجلس تذکری کتبی به رئیس جمهور داده است، گفت: تذکر مجلس مربوط شرح وظایف وزارت‌خانه‌های ادغامی بود که باید در قالب لایحه به مجلس ارائه شود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: مهلت قانونی ارائه شرح وظایف وزارت‌خانه‌های ادغامی 6 ماه پس از تشکیل وزارت‌خانه‌های جدید بود که این مهلت در مجلس هشتم به پایان رسید.

وی تأکید کرد: تدوین شرح وظایف وزارت‌خانه‌های ادغامی یکی از اصلی‌ترین الویت‌های مجلس نهم است.

این عضو هیئت رئیسه مجلس از احتمال تشکیل کارگروهی ویژه میان مجلس و دولت برای تدوین بهتر و دقیق‌تر شرح وظایف وزارت‌خانه‌های ادغامی خبر داد و افزود: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس لایحه شرح وظایف وزارت‌خانه‌های ادغامی در کمیسیون اجتماعی بررسی و به صحن علنی مجلس ارائه می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet