هدر اصلی
1391/04/17 09:44:15
سرویس اقتصادی
سبحانی نیادرواکنش به اظهارات وزیر صنعت در خصوص مهار قیمت ها:

حرفهای بدون پشتوانه وزیر صنعت اوضاع را بدتر می کند

عضو هیات رییسه مجلس درباره گرانی های اخیر و ادعای وزیر صنعت و معدن درخصوص مهار جهش قیمت ها گفت: متاسفانه دولت تا به امروز درکنترل قیمت ها موفق نبوده و این حرفهای بدون پشتوانه کاررا بدتر می کند.
حرفهای بدون پشتوانه وزیر صنعت اوضاع را بدتر می کند عضو هیات رییسه مجلس درباره گرانی های اخیر و ادعای وزیر صنعت و معدن درخصوص مهار جهش قیمت ها گفت: متاسفانه دولت تا به امروز درکنترل قیمت ها موفق نبوده و این حرفهای بدون پشتوانه کاررا بدتر می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/7769.jpg حرفهای,بدون,پشتوانه,وزیر,صنعت,اوضاع,را,بدتر,می,کند Icana

حسین سبحانی نیا درگفت و گو با خبرنگاراقتصادی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: دربرخورد با گرانی ها باید برخورد جدی تری صورت بگیرد و دستگاههای متولی از جمله وزارت صنعت ، معدن و تجارت  و جهاد کشاورزی فعال تر عمل کنندو حرفهایشان یکی شود تا عده ای فرصت طلب ازاختلافات سودجویی نکنند.

نماینده مردم نیشابور درمجلس شورای اسلامی  تاکید کرد: شاید درمقطعی درمبارزه با گرانی ها درکوتاه مدت اقدام شده است اما جلوی روند صعودی گرفته نشده  و ثبات قیمت ایجاد نشده است.

وی افزود: توفیق مورد انتظار برای مقابله با گرانی ها از سوی دولت حاصل نشده و دولت دراین راستا موفق نبوده است.

همراهی گرانی با گرانفروشی

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درادامه اظهار داشت: درحال حاضر گرانی با گرانفروشی همراه شده است و اگر توجیه دولت برای گرانی ها موضوع تحریم است پس چرا با گرانفروشی مبارزه نمی کند.

سبحانی نیا گفت: طرح هدفمندسازی یارانه ها طرح اصولی است که اجرای آن نظارت و کنترل می خواهد که به نظر می رسد دولت دراینجا به وظیفه اش خوب عمل نکرده است.

نماینده مردم نیشابور درمجلس سیاست های ضد و نقیض دولت را موجب سوء استفاده سودجویان دانست.

گفتنی است چندی پیش وزیر صنعت، معدن و تجارت ادعا کرد: دولت با وجود بسیاری از مشکلات توانست قیمت های سرکش برخی کالاها را مهار کند.

غضنفری  در مورد افزایش قیمت برخی کالاها، گفته بود: هر چند دولت با محدودیت ها و موانعی دست به گریبان است اما برنامه ها و طرحهایی برای کنترل و ثبات قیمتها در سطح بازار وجود دارد که برخی از آنها اجرایی شده و برای آرامش در بازار این برنامه ها تداوم می یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet