آغاز هفته وحدت
1391/04/17 10:15:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بهمنی تاکید کرد:

عفاف و حجاب اولویت اصلی فراکسیون زنان مجلس

عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: موضوع عفاف و حجاب اولویت اصلی این فراکسیون بوده و به محض اتمام ساز و کارهای تشکیلاتی در دستور کار قرار خواهد گرفت.
عفاف و حجاب اولویت اصلی فراکسیون زنان مجلس عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: موضوع عفاف و حجاب اولویت اصلی این فراکسیون بوده و به محض اتمام ساز و کارهای تشکیلاتی در دستور کار قرار خواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/7410.jpg عفاف,و,حجاب,اولویت,اصلی,فراکسیون,زنان,مجلس Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مهناز بهمنی نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی  موضوع عفاف و حجاب را مهمترین اولویت کاری فراکسیون زنان دانست وبه باشگاه خبرنگاران گفت: فراکسیون زنان مجلس نهم به محض اتمام کارهای تشکیلاتی خود که بعد از تعطیلات دو هفته ای مجلس خواهد بود، موضوع عفاف و حجاب در جامعه را در دستور کار قار خواهد داد.

عضو فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه مسئله عفاف و حجاب نیاز فعلی جامعه است، تصریح کرد: زن ایرانی با الهام گرفتن از اموزه های دینی خود، الگوی زنان جامعه بشری بوده و نباید اجازه داده شود تا این مهم به انحطاط سوق داده شود.

بهمنی خاطرنشان کرد: همچنین فراکسیون زنان مجلس خواهد کوشید از تمامی استعدادهای بالقوه قشر زنان استفاده کرده و آن را به الفعل کند.
گفتنی است؛فراکسیون زنان مجلس نهم با 9 عضو تشکیل شده و اعضای هیات رئیسه آن بعد از تعطیلات دو هفته ای مجلس تعیین خواهد شد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet