آغاز هفته وحدت
1391/04/17 10:49:21
سرویس سیاسی
قادری: دولت تک روی نکند

حل مشکل گرانی و تورم به اتحاد قوا نیاز دارد

نماینده اصولگرای مجلس نهم، با بیان اینکه حل مشکل گرانی و تورم به اتحاد قوا نیاز دارد، گفت: تک روی‌ها باید به حداقل برسد و دستگاه‌ها اقدامات یکدیگر را خنثی نکنند.
حل مشکل گرانی و تورم به اتحاد قوا نیاز دارد نماینده اصولگرای مجلس نهم، با بیان اینکه حل مشکل گرانی و تورم به اتحاد قوا نیاز دارد، گفت: تک روی‌ها باید به حداقل برسد و دستگاه‌ها اقدامات یکدیگر را خنثی نکنند. https://cdn.icana.ir/d/019/12669.jpg حل,مشکل,گرانی,و,تورم,به,اتحاد,قوا,نیاز,دارد Icana

جعفر قادری در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه حل مشکل گرانی و تورم به اتحاد قوا نیاز دارد، گفت: برای حل مشکلات بزرگ میزان هماهنگی و همراهی قوا باید افزایش پیدا کند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، افزود: مشکلات وقتی قابل حل است که هم قانون خوبی تصویب شود و هم این قانون به خوبی اجرا و در نهایت روی اجرای آن نظارت شود.

وی، با تاکید بر اینکه نظارت بر اجرای درست قانون منجر به کاهش تخلفات خواهد شد، افزود: دولت باید نظارت قوه مقننه بر خود را بپذیرد.

هماهنگی بین قوا، راه‌حل عبور از مشکلات

این نماینده اصولگرای مجلس نهم، با بیان اینکه هماهنگی بین سه قوه مقننه، مجریه و قضاییه راه‌حل عبور از وضع موجود است، تصریح کرد: باید سرعت انجام کارها افزایش پیدا کند و اطمینان و اعتماد مردم جلب شود.

قادری، با بیان اینکه همراهی قوا به سرمایه گذار این اطمینان را می‌دهد که به عنوان یک فعال اقتصادی نسبت به آینده امیدوار باشد؛ توضیح داد: اطمینان به قوا بر وضعیت بازار تاثیر می‌گذارد و فعالان اقتصادی سعی می کنند سرمایه گذاری بیشتری داشته باشند که این وضع به بهبود فضای کسب و کار منجر می‌شود.

تک روی‌ها باید به حداقل برسد

نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه وضع موجود نتیجه تک روی و یکدنگی در عرصه تصمیم گیری‌ها است، اضافه کرد: تک روی‌ها باید به حداقل برسد؛دولت باید بپذیرد که مشکل گرانی و تورم تا حدی جدی است که برای حل آن نیاز به استفاده از نظرات نخبگان سایر قوا و همراهی با قانون است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم، ادامه داد: درست است که بخشی از مشکلات به تحریم‌های ظالمانه علیه ایران بر می‌گردد اما در همین شرایط تحریم‌ها هم اگر هماهنگی و همراهی وجود داشته باشد و دستگاه‌ها اقدامات یکدیگر را خنثی نکنند، به نتیجه خوبی می‌رسیم و مشکلات قابل حل است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet